Magnitogorsk Uçak Bileti Ara

En Ucuz Magnitogorsk Uçak Biletleri

* Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Magnitogorsk Hakkında

Rusya Federasyonu'nun batısını çevreleyen Çelyabinsk Oblastı’na konumlanan Magnitogorsk şehri, önemli demir-çelik rezervlerini elinde bulundurur. Ural Nehri’nin iki yakasına dağılan kent merkezi makine, çimento ve cam sektöründe oldukça önemli bir gelişim göstermiştir. Yoğun bir şekilde karasal iklimin etkisi altında olan Magnitogorsk şehri, uzun süren soğuk kışlara ve sert fırtınalara şahit olur. Şehir merkezinde yaz ayları oldukça nemli geçerken yıl boyunca düzenli bir yağış rejiminin oluştuğu görülür.

Özgün bir yapıya sahip olan şehir merkezine her yıl birçok kişi gelir. Frontu Monument, Church of Ascension, Arena Metallurg, Monument First Tent, The Church of St. Nicholas, The Left Bank Mosque, The Church of St. Luke the Crimean ve Temple of Archangel Michael eserlerini ziyaret edebilir ve bu alanlar sayesinde şehrin tarih kokan dokusunu hissedebilirsiniz.

Farklı ve iddialı bir gece hayatının izlerinin görüldüğü şehir merkezinde çeşitli ülkelerden gelen insanların bulunduğu bar, kafe ve gece kulüpleri vardır. Yöresel yemeklerin yanı sıra ev yapımı votkalar Magnitogorsk şehrinin genelindeki her işletmede bulunur. Avrupa, İtalyan ve Japon lezzetlerinin yer aldığı restoranlarda birçok özel ürün de tüketiciye sunulur. Önemli bir stratejik konumda olan Magnitogorsk Havalimanı şehre ulaşımda önemli bir etkiye sahiptir.

Havalimanından Magnitogorsk Şehir Merkezine Ulaşım

Magnitogorsk Havalimanı, şehir merkezine 19 km uzaklıkta olduğu için kullanabileceğiniz herhangi bir toplu taşıma aracı yok. Bu nedenle taksi, transfer hizmetleri ve araç kiralama firmalarından birini seçmelisiniz. Maksimum 30 dakikada bu araçlardan birini kullanarak Magnitogorsk şehir içine varabilirsiniz.

Taksi

Magnitogorsk Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenin en kolay yolu, havalimanı terminali dışında bekleyen taksileri kullanmak. Hem konforlu hem de hesaplı bir ulaşım düşünüyorsanız eğer havalimanı taksilerinden faydalanmak iyi bir fikir olabilir. Diğer taksi şirketlerinden en güvenilir olanları ise SV Taksi (+73519281000) ve 100 Dorog (+79028923427). Yaklaşık 400-480 Rus Rublesi ödeyerek Magnitogorsk şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkün.

Araç Kiralama

Şehir merkezine göre Magnitogorsk Havalimanı’nda daha az araç kiralama şirketi olsa da mutlaka bütçenize uygun yerli ve yabancı bir firma bulabilirsiniz. Magnitogorsk Havalimanı’ndan kiralayacağınız araçla 20-25 dakikada şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

14/03/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Magnitogorsk Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
-10ºC
-4ºC
Cmt
Paz
-8ºC
-4ºC
Paz
Pzt
-1ºC
0ºC
Pzt
Sal
-5ºC
4ºC
Sal
Çar
-5ºC
4ºC
Çar
Uçuş Süreleri
Haritada Görüntüle
Para birimi
x