La Palma Uçak Bileti Ara

La Palma Hakkında

Panama’nın Darien bölgesinde bulunan La Palma şehrinde, 2010 verilerine göre yaklaşık 4 bin kişilik bir nüfus yaşıyor. Geniş Golfo de San Miguel’i karşılayan Rio Turia’nın ağzında yer alan La Palma şehri, kendisini çevreleyen seyrek nüfuslu bölge içerisinde ana ticaret merkezi olma özelliğini taşıyor.

Sinirotu, muz ve pirinç üretimi sayesinde ekonomisini ilerleten şehirde, aynı zamanda hayvancılık ile de uğraşılıyor. Panama’nın batısına ve merkezdeki diğer yerlere bağlanan hiçbir karayolu bulunmamakla birlikte şehir diğer bölgelerden izole durumda bulunuyor. Yaklaşık 526 kilometre karelik bir alanı kaplayan La Palma şehrinde, Ocak ile Nisan ayları arasında kuru hava şartları yaşanırken, dağ etekleri ve vadi taraflarında yağışlı iklim kendini gösteriyor.

Havalimanından La Palma Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz La Palma uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, La Palma varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm La Palma uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

La Palma uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

La Palma uçuşları La Palma Havalimanı'na düzenleniyor.

La Palma Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
24ºC
31ºC
Cum
Cmt
24ºC
31ºC
Cmt
Paz
24ºC
30ºC
Paz
Pzt
25ºC
30ºC
Pzt
Sal
24ºC
28ºC
Sal
Haritada Görüntüle
La Palma Hakkında Daha Fazla
La Palma Alternatif Ulaşım
Para birimi
x