Kinşasa Uçak Bileti Ara

Kinşasa Hakkında

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin başkenti Kinshasa şehri, sahip olduğu gelişmiş yapısıyla Kongo Nehri kıyısında bulunur. Ekvatoral iklimin etkisi altında bulunan Kinshasa'da yaz sıcaklığı 27-29 derece arasında değişir. Şehir yaz ayları dışında sürekli yağış alır. Avrupa ve Portekiz mutfağının etkilerinin görüldüğü Kinshasa şehrinde, Orta Doğu kültürüne de ait lezzetler çeşitli işletmelerce menülere yansıtılır. Moambe adını taşıyan ulusal yemeklerini şehirde bulunan hemen her restoranda tadabilirsiniz. Tercihe göre Fast-Food ürünlerine de ulaşmak mümkündür.

Bölgede bulunan; Bombo Lumene, Kongo Nehri, Şehir Pazarları, La Gombe Bölgesi, Chutes de Zongo, Lac de ma Vallee, Nsele Nehri, Kinshasa Ulusal Müzesi, Kinkole Kasabası, Jardin d’Eden, Kinshasa Üniversitesi ve Kinshasa Etnolojik Müzesi gibi yapılar yıllar boyunca korunup, günümüze kadar ulaşmış eserler arasında yer alır. Bu alanları ziyaret ederek ülke mimarisi hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Şehirde birçok seyyar satıcı bulunur. Farklı ürünler satılan bu alanlar dışında belli başlı alışveriş merkezleri de mevcuttur. Çok hareketli bir gece hayatına sahip olan Kinshasa şehri birçok kafe, bar, disko ve canlı müzik yapan mekanlara sahiptir. Kinshasa’ya ulaşım birçok havaalanından kolaylıkla gerçekleşir.

Havalimanından Kinşasa Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kinşasa uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kinşasa varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kinşasa uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Kinşasa uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Kinşasa uçuşları N'djili Intl Havalimanı ve N'dolo Havalimanı'na düzenleniyor.

Kinşasa Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
10ºC
10ºC
Paz
Pzt
11ºC
12ºC
Pzt
Sal
10ºC
12ºC
Sal
Çar
11ºC
13ºC
Çar
Per
13ºC
14ºC
Per
Haritada Görüntüle
Kinşasa Alternatif Ulaşım
Para birimi