Kasos Island Uçak Bileti Ara

Kasos Island Hakkında

On iki adanın en güneyine konumlanan Kasos Island, Fenikelilerden günümüze kadar ulaşmıştır. Bir Yunan adası olarak önemli hikâyelere konu olan Kasos Island, doğal güzellikleri ve ilgi çekici plajlarıyla son dönemde oldukça dikkat çeker. Bir sahil kasabası olarak Kasos balıkçılık ve turizm alanında gelişme göstermiş Kasos Island, oldukça nemli bir iklime sahiptir.

Kış mevsiminde nadiren kar yağışı görülür. Yıllık ortalama olarak 570 mm yağış alır. Özellikle hava sıcaklığının artmasından ötürü yaz aylarında şehre gelen turist miktarı artıyor. Aghios Spyridonas Kilisesi, Emborios Köyü, Ag Triada Kilisesi, Sellai Mağarası, Ellinokamara Mağarası ve Venedik Kastro Kalıntıları gezip görmeniz gereken tarihi alanlar içerisinde yer alır.

Gece başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlence anlayışı farklı aktivitelerle desteklenir. Özellikle kıyı bölgelerinde yer alan mekânlar üzerinden ilerleyen gece hayatı şehre farklı bir hava katar. Çeşitli türde hizmet veren birçok restoran, kafe ve bar şehir merkezine konumlanmıştır. Özellikle deniz ürünleri mutfak kültürünün önemli alternatifleri arasındadır. Kasos Island Havalimanı önemli bir ulaşım ağı olarak faaliyet gösteriyor.

Havalimanından Kasos Island Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kasos Island uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kasos Island varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kasos Island uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Kasos Island uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Kasos Island uçuşları Kasos Island Havalimanı'na düzenleniyor.

Kasos Island yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Kasos Island 1 saat 30 dakika, Ankara-Kasos Island 1 saat 20 dakika, Antalya-Kasos Island 1 saat 10 dakika, Bodrum-Kasos Island 50 dakika, Gaziantep-Kasos Island 1 saat 50 dakika, İstanbul-Kasos Island 1 saat 20 dakika, İzmir-Kasos Island 1 saat, Trabzon-Kasos Island 1 saat 30 dakika sürüyor.

Kasos Island Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
24ºC
27ºC
Sal
Çar
25ºC
27ºC
Çar
Per
25ºC
28ºC
Per
Cum
24ºC
27ºC
Cum
Cmt
24ºC
27ºC
Cmt
Uçuş Süreleri
1s 30dk
1s 20dk
1s 10dk
1s 50dk
1s 20dk
1s 30dk
Haritada Görüntüle
Kasos Island Alternatif Ulaşım
Para birimi
x