Giresun Uçak Bileti Ara

Giresun Hakkında

Karadeniz'in ve Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Giresun, eşsiz doğası, yaylaları ve lezzetli yemekleriyle adından söz ettiren bir kent. Ordu, Sivas, Erzincan, Gümüşhane gibi şehirlerle komşu olan Giresun aynı zamanda dünyaca ünlü fındığıyla da biliniyor. Karadeniz ikliminin etkisi altında olan Giresun yılın önemli bir bölümünde yağışlı ve serin. Yaz aylarında havalar biraz ısınsa da ziyaretçilerini bunaltmıyor. Sıcaklıklar yıl boyu 7-24 derece arasında değişiyor.

Giresun'da görülecek çok sayıda harika yerin başında kente hakim bir tepede bulunan Giresun Kalesi, yılın neredeyse her döneminde serin havası ve yemyeşil doğasıyla baş döndüren güzellikteki Paşakonağı, Gölyanı ve Kulakkaya Yaylaları ile Kale Camisi, Giresun Müzesi, Giresun Adası gibi yerler var.

Şehir, yeme içme konusunda da çok zengin. En beğenilen Giresun lezzetleri ise karalahana sarması ve hamsili börek. Yakın komşusu Ordu ile birlikte Ordu-Giresun Havalimanı'nı kullanan Giresun'a ulaştıktan sonra çevresinde bulunan diğer şehirleri de kolayca gezip görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Giresun uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Giresun varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Giresun uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Giresun Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
20ºC
25ºC
Per
Cum
20ºC
26ºC
Cum
Cmt
19ºC
24ºC
Cmt
Paz
19ºC
22ºC
Paz
Pzt
19ºC
22ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Giresun Alternatif Ulaşım
Para birimi
x