Cebelitarık (Cebelitarık) Uçak Bileti Ara

En Ucuz Cebelitarık (Cebelitarık) Uçak Biletleri

Popüler Cebelitarık (Cebelitarık) Uçuşları

* Uçak bileti fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Cebelitarık (Cebelitarık) Hakkında

Birleşik Krallığa bağlı olarak yaşayan ve İber Yarımadası’nın güney ucunda bulunan Cebelitarık’ta, 2012 verilerine göre yaklaşık 30 bin kişilik bir nüfus yaşıyor. Endülüs fatihi Tarık bin Ziyad’ın fethederek karargah kurduğu yer olması nedeniyle, bölgeye “Tarık’ın Dağı” anlamına gelen “Cebelitarık” adı veriliyor.

İngiltere’nin Avrupa’daki tek sömürgesi olan yarımada, etnik olarak çoğulcu bir yapıya sahip. Yakın sayıda Britanyalı, Cenevizli ve Yahudi barındıran bölgede, İspanyol ve Portekizliler de yaşıyor. Günümüzde Cebelitarık Avrupa’nın durağan ilerleyen ekonomisine karşılık büyüyen bir grafik çiziyor. Düşük işsizlik oranına da sahip olan bölgede, genel ticaret, bankacılık, mali hizmetler sağlanması, iletişim, e-kumar, turizm ve denizcilik alanlarında faaliyetler yapılıyor.

Cebelitarık (Cebelitarık) Otelleri

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Cebelitarık (Cebelitarık) uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Cebelitarık (Cebelitarık) varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Cebelitarık (Cebelitarık) uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Cebelitarık (Cebelitarık) uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Cebelitarık (Cebelitarık) uçuşları Gibraltar Intl. - North Front Havalimanı'na düzenleniyor.

Cebelitarık (Cebelitarık) yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Cebelitarık (Cebelitarık) 4 saat 30 dakika, Ankara-Cebelitarık (Cebelitarık) 4 saat 10 dakika, Antalya-Cebelitarık (Cebelitarık) 4 saat, Bodrum-Cebelitarık (Cebelitarık) 3 saat 30 dakika, Gaziantep-Cebelitarık (Cebelitarık) 4 saat 40 dakika, İstanbul-Cebelitarık (Cebelitarık) 3 saat 40 dakika, İzmir-Cebelitarık (Cebelitarık) 3 saat 30 dakika, Trabzon-Cebelitarık (Cebelitarık) 4 saat 50 dakika sürüyor.

Cebelitarık (Cebelitarık) Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
18ºC
25ºC
Sal
Çar
18ºC
24ºC
Çar
Per
18ºC
25ºC
Per
Cum
18ºC
26ºC
Cum
Cmt
19ºC
26ºC
Cmt
Uçuş Süreleri
4s 30dk
4s 10dk
3s 30dk
4s 40dk
3s 40dk
3s 30dk
4s 50dk
Haritada Görüntüle
Cebelitarık (Cebelitarık) Alternatif Ulaşım
Para birimi