Bogorodskoye Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google
Bogorodskoye Havalimanı Hakkında

Bogorodskoye Havalimanı, Rusya’nın Bogorodskoye şehrinde hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Şehir merkezinin 29 km. kuzeybatısında bulunan havalimanını her yıl 50 bini aşkın yolcu ziyaret ediyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşların gerçekleştiği havalimanı iki ayrı piste sahip. Özellikle aktarmalı uçuşlarda önemli bir yere sahip olan Bogorodskoye Havalimanı için yetkililer hava trafiğini artırmaya yönelik çeşitli projeler planlıyor.

Bogorodskoye Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bogorodskoye Havalimanı şehir merkezine sadece birkaç kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı çıkışında bekleyen taksilerle çok kısa sürede kent merkezine ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını tercih edenlerdenseniz minibüse benzeyen marşrutkalara da binebilirsiniz. Çok uygun fiyatlı bu araçlar sizi 10-15 dakika içerisinde şehir merkezine ulaştırabilir. Ancak marşrutkalar küçük olduğundan çok sayıda veya büyük boyda bavulunuz varsa tercih etmemelisiniz. Havalimanında araç kiralama firması bulunmadığından otomobil kiralayarak Bogorodskoye kent merkezine ulaşma alternatifi bulunmuyor.

28/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Bogorodskoye Havalimanı'na Ulaşım

Bogorodskoye Havalimanı ile kent merkezi çok yakın olduğundan havalimanına ulaşım kolay ve hızlı oluyor. Taksiler en çok tercih edilen ulaşım alternatifi. Taksi ile sadece birkaç dakika içerisinde havalimanına gitmek mümkün. Kent merkezinden bineceğiniz marşrutkalarla da havalimanına ulaşabilirsiniz. Marşrutkalar minibüse benzer ve ücreti çok ucuz olur ancak küçük araçlar olduğundan çok sayıda veya büyük valizli yolculara tavsiye edilmez. Bogorodskoye’de sınırlı sayıda araç kiralama ofisi var. Uygun bir araç kiralayarak havalimanına konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havalimanı Hakkında

Rusya’nın Khabarovsk Krai bölgesindeki Bogorodskoye kentine hizmet veren Bogorodskoye Havalimanı oldukça küçük. 2016 yılında kurulan havalimanından Aurora Hava Yolu şirketi ile her hafta Nogliki aktarmalı Yuzhno Sakhalinsk uçuşu düzenleniyor. KhabAvia Hava Yolu ise kış ve sonbahar dönemi boyunca Khabarovsk uçuşu yapıyor. Havalimanında bagaj teslim, banka, postane, klinik gibi tüm temel birimler bulunuyor.  Ayrıca küçük bir büfe de havalimanında hizmet veriyor.

28/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Bogorodskoye Seyahat Rehberi
Bogorodskoye Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
-2ºC
-1ºC
-1ºC
-3ºC
-3ºC
4ºC
4ºC
3ºC
2ºC
1ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
2 saat 40 dk
Ankara
2 saat 20 dk
Antalya
2 saat 40 dk
Bodrum
2 saat 50 dk
Gaziantep
2 saat 40 dk
İstanbul
2 saat 10 dk
İzmir
2 saat 40 dk
Trabzon
2 saat 10 dk
Haritada Görüntüle
Para birimi
x