Berezovo Uçak Bileti Ara

Berezovo Hakkında

Rusya’nın sınırları içerisinde yer alan Berezovo şehri sahip olduğu butik yerleşmeler ve otellerle son dönemin en çok ziyaret edilen şehirleri arasında yer almaktadır. İklimin ve sıcaklığın oldukça farklılık gösterdiği şehir merkezinde hava sıcaklığının bazı aylarda sıfırın altına düştüğü bilinmektedir. Yoğun kar yağışının da yaşanabildiği Berezovo şehrinde en çok yağış ekim ve nisan aylarında görülmektedir. Şehrin birçok alanı kış sporları için sıkça tercih edilmektedir.

Sebzeli akşam yemeklerinin, domuz etiyle hazırlanmış lezzetlerin ve yoğun olarak kullanılan ekmeğin belirgin etkilerinin görüldüğü şehirde çeşitlilik mevcuttur. Farklı malzemelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan çorbalar yerel halkın ve şehri ziyaret etmeye gelen turistlerin oldukça ilgisini çekmektedir.

Şehir genelinde İtalyan ve Alman restoranları oldukça yaygındır. Gece hayatı diğer Rusya kentlerinde olduğu gibi oldukça canlı ve renkli yaşanmaktadır. Gece başlayan eğlenceler sabahın ilk saatlerine kadar sürmektedir. Üstelik tüm gece boyunca farklı aktiviteler ve şovlarda katılımcılara sunulmaktadır. Berezovo yakınlarında yer alan Beloyarsk Havaalanı şehre ulaşımda sıkça tercih edilmektedir.

Havalimanından Berezovo Şehir Merkezine Ulaşım

Berozovo’ya uçakla gitmek isteyenler, Kaliningrad şehrinde bulunan Khrabrovo Havalimanı’nı kullanmak zorunda kalıyorlar. Havalimanında şehirlerarası hiçbir toplu taşıma aracı hizmet vermediği için yolcular taksilere ve kiralık araçlara yöneliyor.

Taksi

Berozovo’ya güven içerisinde ulaşmak için havalimanı terminalinin ilk katında standı bulunan taksi yetkililerinden bilgi alabilirsiniz. Cobra Taksi firmasına ait taksiler, Berezovo’ya sabit bir tarife uyguluyor.

Araç Kiralama

Sert kış koşullarının hakim olduğu bölgede, iklim koşullarına alışkın olmayanların araç kullanması riskli olabilir. Yine de araç kiralayarak ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için havalimanında Hertz, Avis, Сити-Рент, Авто рентал ve Рентмоторс firmaları 24 saat çalışıyor.

08/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Berezovo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
14ºC
32ºC
Sal
Çar
17ºC
32ºC
Çar
Per
18ºC
30ºC
Per
Cum
17ºC
31ºC
Cum
Cmt
16ºC
25ºC
Cmt
Uçuş Süreleri
7s 50dk
7s 40dk
8s 10dk
8s 30dk
7s 40dk
7s 50dk
8s 20dk
Haritada Görüntüle
Berezovo Hakkında Daha Fazla
Para birimi
x