Beloyarsky Uçak Bileti Ara

Beloyarsky Hakkında

Beloyarsky, Rusya’nın merkezinde bulunan küçük bir yerleşim birimidir. Gerek iklim koşullarının zorlayıcı etkisi gerekse batıda bulunan daha gelişmiş merkezlere göçlerle birlikte bölgenin nüfusu gitgide azalmıştır. Bölgenin genel soğuk ikliminden nasibini alan Beloyarsky’da kışlar çok soğuk ve sert geçer. İlkbahar ve yaz aylarında havalar nispeten ısınsa da daha batıda ve güneyde bulunan merkezler kadar ılıman değildir. Bölgede özellikle ağaç endüstrisi ve işlemeciliği gelişmiştir. Küçük kent merkezi ve civarda buşunan birkaç otel ile kafe ve restoran şehrin az sayıdaki ziyaretçilerinin buluşma noktaları arasındadır.

Özellikle Aralık-Mart ayları arasında buzulların altında kalan bölgede yaşam bitki ve hayvanlar için de oldukça zorlayıcıdır. Beloyarsky’ın iklim koşulları günlük yaşamda temel belirleyici factor haline gelmiştir. Ziyaret için Haziran ve Eylül ayları arasında kısa bir süre için elverişli olan bölgeyi keşfetmeden önce yanınıza soğuktan koruyan kıyafetler almayı unutmayın.

Havalimanından Beloyarsky Şehir Merkezine Ulaşım

Rusya’nın Beloyarsky adıyla bilinen şehri ile yakınında yer alan diğer yerleşim merkezlerine hizmet veren Beloyarsky Havalimanı’ndan Moskova, Yekaterinburg, Tyumen ve Nyagan gibi noktalara uçuşlar gerçekleşiyor. Beloyarsk Havalimanı’ndan merkeze seyahat etmenin en pratik yollarından biri havalimanı terminalinde yolculara hizmet veren Beloyarsky taksilerinden yararlanmak. Merkeze yolculuk için taksiyi tercih etmiyorsanız Beloyarsky Havalimanı’ndan uygun fiyatlı bir araç kiralayabilir veya Beloyarsky kentinin merkezine hızlıca seyahat etmenize yardımcı olacak servisleri kullanmayı seçebilirsiniz. 

Taksi 

Beloyarsky taksilerini çok yoğun geçen sezonların dışında Beloyarsky Havalimanı’nın terminal çıkışında uçuşların düzenlendiği saatlerde genellikle hazır bulabilirsiniz. Taksiler Rus Rublesi üzerinden yazan taksimetre ile belirlenen ücretlerle yolcuları Beloyarsky şehir merkezine doğrudan getiriyor. Geniş bagaj ve yolcu kapasitesine sahip Beloyarsky taksileriyle 3 veya 4 kişi birlikte seyahat edebilir ve şehre gelirken beraberinizde taşıdığınız bavullarınızı taksinin bagajına yerleştirerek Beloyarsky şehir merkezine doğru seyahatinize başlayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Beloyarsky Havalimanı’ndan araç kiralamak aynı zamanda sadece birkaç dakika içinde halledebileceğiniz son derece pratik bir işlem. Aracınızın anahtarını tercih ettiğiniz kiralama ofisinden alabilir ve Beloyarsky Havalimanı terminali önünde hazır bekletilen aracınıza binerek kent merkezine direkt ulaşmanın rahatlığından faydalanabilirsiniz. Kiralık araçlar Beloyarsky’te aynı zamanda uygun kiralama ücretleriyle de tercih edilebilir bir ulaşım seçeneği olarak biliniyor. Beloyarsky’nin merkezine gelirken özellikle şehre ilk birkaç ziyaretinizde levhaları karıştırabilir ve kaybolabilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek için Beloyarsky Havalimanı’ndan ayrılmadan yanınızda navigasyon özelliği olan bir cihazı da yanınızda getirdiğinizden emin olmalısınız.

Havalimanı Servisleri

Havalimanından servislerle Beloyarsky kent merkezine seyahat Rusya’nın diğer pek çok kenti gibi bu şehirde tercih edilebilir bir diğer alternatif olarak göze çarpıyor. Üstelik Beloyarsky’de bulunan bazı oteller bu servisleri konuklarına hiçbir ücret almadan sunabiliyor. Özellikle Beloyarsky’de kalacağınız otelin havalimanı ile arasında doğrudan çalışan ücretsiz bir servisi varsa merkeze seyahat için bu aracı seçmeniz bu anlamda verebileceğiniz en doğru kararlardan olabilir.

28/04/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Beloyarsky uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Beloyarsky varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Beloyarsky uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Beloyarsky uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Beloyarsky uçuşları Beloyarsky Havalimanı'na düzenleniyor.

Beloyarsky yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Beloyarsky 4 saat 30 dakika, Ankara-Beloyarsky 4 saat 10 dakika, Antalya-Beloyarsky 4 saat 40 dakika, Bodrum-Beloyarsky 4 saat 50 dakika, Gaziantep-Beloyarsky 4 saat 20 dakika, İstanbul-Beloyarsky 4 saat 20 dakika, İzmir-Beloyarsky 4 saat 40 dakika, Trabzon-Beloyarsky 3 saat 50 dakika sürüyor.

Beloyarsky Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
-29ºC
-17ºC
Cum
Cmt
-30ºC
-18ºC
Cmt
Paz
-22ºC
-16ºC
Paz
Pzt
-16ºC
-12ºC
Pzt
Sal
-15ºC
-13ºC
Sal
Uçuş Süreleri
4s 30dk
4s 10dk
4s 40dk
4s 50dk
4s 20dk
4s 20dk
4s 40dk
3s 50dk
Haritada Görüntüle
Beloyarsky Hakkında Daha Fazla
Beloyarsky Alternatif Ulaşım
Para birimi