Belluno Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Belluno Havalimanı Hakkında

Arturo Dell'Oro Havalimanı olarak da bilinen Belluno Havalimanı, İtalya'nın Belluno şehrinde bulunuyor. Şehir merkezine 26 km. mesafede yer alan havalimanını her yıl 90 bini aşkın yolcu kullanıyor. İç ve dış hatlarda hizmet veren geniş bir yolcu kapasitesine sahip havalimanı, yakın havaalanları arasında güçlü bir aktarma işlevi görüyor. 1965 yılından itibaren diğer ülkelere düzenli uçuşlar gerçekleştirmeye başlayan havaalanı 1996 yılında restore edildi.

Belluno Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Belluno Havalimanı, şehir merkezinin sadece 5 km uzaklığında yer alıyor. Dolayısıyla şehir merkezine ulaşmak için herhangi bir toplu ulaşım aracı bulunmuyor. Otobüs, minibüs vb. araçlara şehir içinden binebilirsiniz. Belluno Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek içinse taksileri tercih edebilir ya da araç kiralayabilirsiniz. Maksimum 10-12 dakikada Belluno şehir merkezine varmanız muhtemel.

Taksi

Belluno Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenin en pratik yolu taksileri kullanmak. Şehirdeki en hızlı ulaşım aracı olan taksiler 7/24 hizmet veriyor. Havalimanına geldiğinizde duraktaki taksilerden birine binebilir ve 5-6 dakikada Belluno şehir merkezine varabilirsiniz. Taksicilerin geneli, bu yolculuk için ortalama 13-16 avro arasında bir ücret istiyor. Belluno’daki en güvenilir ve uygun taksi şirketleri; Taxi Point (+393938434742) ve Radio Taxi Poderone (+390434368020).

Araç Kiralama

Belluno Havalimanı’ndan kiraladığınız araçla şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 5-10 dakika içerisinde şehir merkezine varmanız mümkün. Belluno’da bir iki günden daha fazla kalmayı planlıyorsanız, araç kiralamanızda fayda var.

25/06/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Belluno Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezine 5 km mesafede bulunan Belluno Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilir ya da kendi aracınızı kiralayabilirsiniz. Havalimanı, şehir merkezine çok yakın bir konumda olduğu için kullanabileceğiniz herhangi bir toplu ulaşım aracı yok, ancak bulunduğunuz yerden şehir merkezine gelmek için halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Gerek şehir içi ulaşımda gerekse şehir merkezi ile Belluno Havalimanı arası ulaşımda oldukça popüler olan taksileri kullanabilirsiniz. 4-5 dakikada doğrudan havalimanına ulaştıran taksiler, ortalama 13-16 avro gibi bir ücret talep ediyor. Belluno’nun en güvenilir taksi şirketleri; Taxi Point (+393938434742) ve Radio Taxi Poderone (+390434368020).

Araç Kiralama

Belluno şehir merkezindeki birçok yerli ve yabancı araç kiralama şirketinden birini seçip, uçuşunuzdan önce İnternet üzerinden ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Günlük ya da saatlik kiralayabileceğiniz araçla Belluno Havalimanı’na 6-7 dakikada ulaşmanız mümkün.

Havalimanı Bilgileri

Aynı zamanda Arturo Dell’Oro olarak da bilinen Belluno Havalimanı, Grappa Passo Rolle 50 yolu üzerinde, Belluno şehir merkezinden 5 km uzaklıkta yer alıyor. Havalimanının bölgesel ve şehir merkezine oldukça yakın olması nedeniyle de seyahat acentesi, araç kiralama vb. hizmetlerin birçoğu Belluno şehir merkezinde konumlanıyor.

25/06/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Belluno Seyahat Rehberi
Belluno Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
9ºC
9ºC
5ºC
4ºC
4ºC
13ºC
14ºC
13ºC
12ºC
13ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
2 saat 40 dk
Ankara
2 saat 10 dk
Antalya
2 saat 10 dk
Bodrum
2 saat
Gaziantep
2 saat 50 dk
İstanbul
1 saat 40 dk
İzmir
1 saat 50 dk
Trabzon
2 saat 50 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Belluno Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Belluno Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Belluno Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Belluno Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Belluno Havalimanı’na alternatif olarak Air Base Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi