Balti Uçak Bileti Ara

Balti Hakkında

Moldova’nın en büyük ikinci şehri Balti, ülkenin kuzeybatısında yer alır ve sözcük anlamı ‘‘balçık‘‘ demektir. Buluncuğu bölgenin en önemli sanayi, ticaret ve turizm merkezlerinden biri olan Balti’de görülecek çok sayıda tarihi yapı ve meydan vardır. Aynı zamanda çevresinde geniş üzüm bağları bulunan Balti’de şarap üretimi de önemlidir. İstanbul’dan Moldova’nın başkenti Kişinev’e direkt uçuşlar vardır. Daha sonra buradan kolayca Balti’ye ulaşabilirsiniz. Ülkenin iç kesimlerinde bulunan şehirde karasal iklim hakimdir ve özellikle kışlar soğuk ve yağışlı geçer. Balti’yi gezmek için en uygun dönem ise ilkbahar ve yaz aylarıdır. Balti’de yapılacak en iyi leylerden biri de alışveriştir. Kent merkezinde yerel pazarlarda taze sebze ve meyveler bulabilir, şehre özel hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Balti uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Balti varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Balti uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Balti yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Balti 1 saat 40 dakika, Ankara-Balti 1 saat 50 dakika, Antalya-Balti 1 saat 30 dakika, Bodrum-Balti 1 saat 30 dakika, Gaziantep-Balti 1 saat 40 dakika, İstanbul-Balti 1 saat 20 dakika, İzmir-Balti 1 saat 10 dakika, Trabzon-Balti 1 saat 30 dakika sürüyor.

Balti Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
18ºC
25ºC
Cum
Cmt
18ºC
29ºC
Cmt
Paz
18ºC
28ºC
Paz
Pzt
18ºC
29ºC
Pzt
Sal
17ºC
28ºC
Sal
Uçuş Süreleri
1s 40dk
1s 50dk
1s 30dk
1s 30dk
1s 40dk
1s 20dk
1s 10dk
1s 30dk
Haritada Görüntüle
Balti Hakkında Daha Fazla
Balti Alternatif Ulaşım
Para birimi