Esenboğa Havalimanı - Ferit Melen Havalimanı Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi 948 Km
Popüler Havayolları AJet
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 35 dk
Popüler Havalimanı Ferit Melen Havalimanı

Esenboğa Havalimanı - Ferit Melen Havalimanı Uçak Bileti Tahmini Fiyatlar

5.825 TL
3.695 TL
5.825 TL
24Cts
Eki
4.267 TL
25Paz
4.267 TL
26Pts
4.267 TL
27Sal
4.267 TL
28Çar
4.225 TL
29Per
4.225 TL
30Cum
4.225 TL
31Cts
3.695 TL
01Paz
Kas
3.695 TL
02Pts
3.695 TL
03Sal
3.695 TL
04Çar
3.695 TL
05Per
3.695 TL
06Cum
3.695 TL
07Cts
3.695 TL
08Paz
3.695 TL
09Pts
3.695 TL
10Sal
3.695 TL
11Çar
3.695 TL
12Per
3.695 TL
13Cum
3.695 TL
14Cts
3.695 TL
15Paz
3.695 TL
16Pts
3.695 TL
17Sal
3.695 TL
18Çar
3.695 TL
19Per
3.922 TL
20Cum
3.922 TL
21Cts
4.865 TL
22Paz

Ferit Melen Havalimanı Seyahat Rehberi

Esenboğa Havalimanı Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Esenboğa Havalimanı

Şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na otobüs, Havaş, taksi ve araç kiralama seçenekleri ile gidebilirsiniz.

Otobüs
  • Otobüs AŞTİ’den kalkar. Beştepe Caddesi, İsmet İnönü Bulvarı, Kızılay, Hipodrom Caddesi ve daha pek çok duraktan yolcu alarak havalimanına gider.
  • Otobüs 01.00 - 23.00 saatleri arasında hizmet verir.
  • Yolculuk yaklaşık 1 saat 50 dakika sürer.
Havaş
  • AŞTİ’nin 129 ve 130 nolu peronlarından kalkan Havaş servisleri ile Esenboğa Havalimanı’na gidebilirsiniz.
  • Servisler AŞTİ, AnkaMall ve Pursaklar duraklarından geçerek havalimanına gider. Yolculuk ortalama 45 dakika sürer.
  • Havaş servisleri 01.00 - 22.00 saatleri arasında çalışır.
  • Kırıkkale’den de Havaş servisleri ile Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.
Taksi
  • Ankara şehir merkezinden Esenboğa Havalimanı’na taksi ile 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.
Araç Kiralama
  • Şehir merkezinden araç kiralayarak havalimanına kolayca gidebilirsiniz.
  • Havalimanında ofisi bulunan firmaları tercih ederseniz havalimanındaki teslim noktalarına aracı sorunsuz bir şekilde bırakabilirsiniz.
Transfer
  • Lüks ve konforlu bir ulaşım seçeneği isterseniz özel transfer hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.
  • Kalabalık bir arkadaş grubu ya da ailecek seyahat ediyorsanız transfer ücretini bölüşerek yolculuğunuzu daha hesaplı hale getirebilirsiniz.

Havalimanından Ferit Melen Havalimanı Şehir Merkezine Ulaşım

Ferit Melen Havalimanı

Van Ferit Melen Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre mesafede yer alır. Havalimanından şehir merkezine otobüs, taksi, araç kiralama ve transfer seçenekleri ile gidebilirsiniz.

Otobüs
  • Ferit Melen Havalimanı’ndan şehir merkezine 351 numaralı belediye otobüsü ile gidebilirsiniz.
  • Otobüsler haftanın her günü hizmet verir.
  • Otobüs şehir merkezine giderken DSİ 17. Bölge Müdürlüğü, İpekyolu Caddesi, Çatak Durağı, Eski Emniyet Kavşağı, Maraş Caddesi, Ezberciler İş Merkezi, Kültür Sarayı duraklarından geçer.
Taksi
  • Havalimanından Van şehir merkezine taksi ile kolayca gidebilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine yolculuk yaklaşık 10-15 dakika sürer.
  • Gideceğiniz adresi yolculuk öncesinde şoförle konuşarak tahmini ücret bilgisi almanızı öneririz.
Araç Kiralama
  • Havalimanında yer alan Enterprise, Avis, Interia gibi şirketlerden veya online bir şekilde araç kiralayarak şehir merkezine kolayca gidebilirsiniz.
  • Araç kiralayarak hem şehir merkezine gidebilir hem de Van Gölü, Van Kalesi ve Muradiye Şelalesi gibi tarihî ve doğal güzellikleri rahat bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.
Transfer
  • Van Ferit Melen Havalimanı’ndan şehir merkezine özel transfer hizmeti ile gidebilirsiniz.
  • Transfer hizmeti için en az 24 saat öncesinden rezervasyon yaptırmanız önerilir.

Ferit Melen Havalimanı Ortalama Sıcaklık

GünOrtalama Sıcaklık
Cumartesi
cloudyMin 4ºC - Maks 15ºC
Pazar
rainMin 4ºC - Maks 11ºC
Pazartesi
cloudyMin 2ºC - Maks 14ºC
Salı
cloudyMin 5ºC - Maks 15ºC
Çarşamba
rainMin 5ºC - Maks 13ºC

Esenboğa Havalimanı Ferit Melen Havalimanı Alternatif Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, Ankara Esenboğa Havalimanı-Van Ferit Melen Havalimanı uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Ankara Esenboğa Havalimanı-Van Ferit Melen Havalimanı uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.
Ankara Esenboğa Havalimanı-Van Ferit Melen Havalimanı uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Esenboğa Havalimanı, varış için Ferit Melen Havalimanı kullanabilirsiniz.
Ankara Esenboğa Havalimanı-Van Ferit Melen Havalimanı arası uçuş mesafesi toplam 948 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.
Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Ankara Esenboğa Havalimanı-Van Ferit Melen Havalimanı uçuşları için en uygun gün: Cuma.
AJet Ankara Esenboğa Havalimanı-Van Ferit Melen Havalimanı arası direkt uçuş düzenliyor.
Desktop App Banner Triangle

Sana özel kampanyalar, fırsatlar ve daha fazlası ENUYGUN.com mobil uygulamasında!

  • checkedUygulamaya özel fiyatlar
  • checkedAnlık bildirimler
  • checkedSana özel kampanyalar
  • checkedYolcu kaydedebilme özelliği
Hemen indir
Desktop App Banner Phone
QR kod ile indirİndirimler için QR kodu telefonuna okut