Zestafoni Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Zestafoni Hakkında

Zestafoni ya da diğer bir adı ile Zestaponi, Batı Gürcistan'daki Zestafoni Bölgesi'nin idari merkezi. Aynı zamanda Imereti eyaletinin de bir parçası olan Zestafoni’de görülen en düşük sıcaklıklar, ocak ayında -4 santigrat derece ve en sıcak dönem olan ağustos ayında da ortalama 24 santigrat derecede seyrediyor. Yarı tropik bir bölge olan Kolkheti ovalarındaki Zestafoni’ye en kolay ulaşım yöntemi ise otobüs olarak öne çıkıyor. Kostava St Zestafoni’deki otobüs terminaline direkt ulaştıran otobüs seferleri İstanbul, Ankara ve İzmir kalkışlı olmakla birlikte Karadeniz şehirlerinden de kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Gürcistan’ın en turistik şehri Batum’dan yaklaşık 165 km mesafede yer alan Zestafoni ve komşusu Shorapani kasabası ülkenin sanayi merkezleri olma özelliğini taşıyor. Bunun yanı sıra Gürcistan'ın şarapçılık-bağcılık merkezlerinden biri olan Zestafoni, turistik destinasyonları ile de yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çekiyor. Özellikle Tsitsqa ve Tsolikauri türündeki şarapları ile Zestafoni’nin dünya çapında bir üne sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Çok sayıda tarihi anıt ve mimariye ev sahipliği yapan Zestafoni’de mutlaka görmeniz gereken başlıca yerler: Zeda Saqara (11. yüzyıl), Tabakini (6. yüzyıl), Tseva (11. yüzyıl), Sanakhshire ve diğer kiliseler, Shrosha ve Shorapani'deki Ortaçağ'dan kalma kaleler.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Zestafoni Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Zestafoni otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Zestafoni otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Zestafoni otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Zestafoni yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
Antalya - Zestafoni 9 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Zestafoni seferleri bulunuyor?
expand_more
Metro Turizm, Öz Nuhoğlu Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Zestafoni seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
  • Antalya
    9 saat schedule
map placeholder
expand_less