Şerur Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şerur Hakkında

Şerur Hakkında

Çevresi etkileyici milli parklar ve güzel göllerle çevrili Şerur şehri, 97.000 nüfusuyla doğa turizmi için Azerbaycan'da en çok tercih edilen yerler arasında. Ermenistan ve İran’a da sınırları bulunan Şerur, ülkenin en yüksek dağlarından biri olan 2775 metre yükseklikteki Kalınkaya Dağı ile büyüleyici bir manzaraya sahip. Şerur gezilerinde ilk gidilecek yerlerden biri, devasa bir alanı kaplayan ve zengin vahşi yaşam güzellikleriyle ünlü olan Ağrı Dağı Milli Parkı. Aslında Türkiye sınırları içerisinde yer alan bu milli parka Şerur’dan düzenli olarak turlar düzenleniyor. Şerur’dan kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer tabiat cenneti ise Sevan Gölü’nü de kapsatan Sevan Milli Parkı. Pek çok güzel yürüyüş rotasına sahip olan Sevan Milli Parkı’nda yemyeşil doğanın içinde dinlenebilir, Sevan Gölü’nde tekneyle gezebilir, olta balıkçılığı yapabilir veya gölün çevresindeki balıkçı restoranlarında güzel bir manzara karşısında taze göl balıklarını tadabilirsiniz.

Şerur şehrinin merkezi bütün Rusya ve Azerbaycan şehirlerinde olduğu gibi etkileyici anıtlarla dolu. Gezeceğiniz sokaklarda ilginç Sovyet mimarilerinin yanı sıra hemen her konuya adanmış pek çok çarpıcı anıtın fotoğraflarını çekebilirsiniz. Sessiz ve huzurlu atmosferiyle Şerur, keşfedilmeyi bekleyen çok güzel bir şehir.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Şerur otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Şerur otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Şerur otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less