Kabataş Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kabataş Otogarı
place
Merkez Mah. Sağlık Cd. No:2, 52520 Kabataş/Ordu
local_phone
+904526580505

Kabataş

Kabataş Terminali Hakkında

Ordu şehrinin ilçelerinden biri olan Kabataş’ın merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde hizmet veren otobüs terminali, oldukça küçük ve terminal içinde çoğunlukla yerel otobüs firmalarının ofisleri bulunuyor. Büyük şehirlere de otobüs bulabileceğiniz terminalde ilçe ve köy minibüsleri de Ordu merkezine, Alankent, Gürgüntepe ve Aybastı gibi pek çok ilçe ve köye yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Kabataş Terminali’nde seyahat eden yolcuların rahat etmesi için bazı olanaklar sunuluyor. Terminalde alışveriş yapabileceğinizi bir market, küçük bir kafe, mescitler ve tuvaletler bulunuyor, ayrıca ilçede yetiştirilen sebze ve meyveleri alabileceğiniz tezgahları da terminal çıkışında bulabilirsiniz. Otobüs terminalinden ilçe merkezine ulaşım için ise dolmuşlar ve taksiler hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Kabataş Otogarı'na Ulaşım

Ordu’nun küçük bir ilçesi olan Kabataş’ın merkezinde bulunan otobüs terminaline yürüyerek, dolmuşlarla veya taksi ile rahatça gidebilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuş durakları, Kabataş’ın hemen her mahallesinde bulunuyor ve dolmuşlarla sadece ilçe merkezinden değil, aynı zamanda Ordu, Eceli ve Alankent gibi çevre il, ilçe ve köylerden de terminale yolcuların ulaşımını sağlanıyor.

Taksi

Sağlık Caddesi’nde durağı bulunan Kabataş Güven Taksi’den 24 saat taksi çağırabilir ve terminale 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less