Bağdat Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Bağdat

Irak’ın başkenti ve en büyük şehri olan Bağdat’ta konumlanan Bağdat Otogarı, kente gelmek isteyenlerin ilk duraklarından birisi oluyor. Türkiye’den belirli şehirlerden kalkan otobüsler ile Bağdat’a ulaşmak mümkün. Özellikle Şırnak’tan kalkan araçlar ile yolcular direkt Bağdat Otogarı’na ulaşabiliyor.

Mezopotamya sınırları içerisinde yer alan ve her dönem gözde kentlerden birisi olan Bağdat, hem kültürü hem de geçmişi ile turistlerin ilgisini çekiyor. Buradaki güzellikleri keşfetmek isteyen kişiler genellikle kara yolu ile Irak’ın başkenti Bağdat’a ulaşım sağlıyor. Bağdat Otogarı içerisinde yolcuların bilet bulabileceği alanlar yer alıyor. Bunun yanı sıra yine otobüs saatine kadar yolcuların dinlenebileceği alanlar da bulunuyor. Özlem Cizre Nuh Türkiye’den Bağdat’a sefer düzenleyen tek firma olması ile öne çıkıyor.

Bağdat Otogarı’na ulaşım için çeşitli araçlar kullanılıyor. Terminal içerisinden hareket eden otobüs ve minibüsler ile yolcular diledikleri noktalara varabilir. Bunun yanı sıra taksiler ve özel araçlar da ulaşım için tercih edilebilir.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

map placeholder
expand_less