Ayvacık Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ayvacık

Çanakkale’nin güneyinde yer alan ve son zamanlarda popüler olmaya başlayan Ayvacık ilçesine ulaşımdaki en önemli duraklardan birisi olan Ayvacık Otogarı, yılın her dönemi misafirlerini ağırlıyor. Ayvacık’tan Türkiye’nin büyük kentleri olan İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Muğla, Tekirdağ gibi yerlere rahatlıkla otobüs seferi bulabilirsiniz.

Ayvacık hem tarihi kalıntılarıyla hem de doğa güzellikleriyle turistlerin ilgisini çeken yerlerin başında geliyor. Sakinliği ile de dikkatleri üzerinde toplayan ilçenin terminali olan Ayvacık Otogarı özellikle yaz aylarında oldukça hareketli hale geliyor. Son derece küçük olan terminal içerisinde bilet satış noktaları ve yolcuların yemek yiyebileceği alanlar bulunuyor. Buna ek olarak yine yolcuların ihtiyacını giderecek market de otogar içerisinde hizmet veriyor. Ayvacık Otogarı’na sefer düzenleyen firmalar arasında, Çanakkale Truva Turizm, Metro Turizm, Balıkesir VIP Turizm, Soma Seyahat, Alaşehir Sarıkız Turizm yer alıyor.

Ayvacık Otogarı, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Bu da terminale ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. Dolayısıyla otogara hem yürüyerek hem de özel araç ile varabilmeniz mümkün.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less