Amasra Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Amasra

Karadeniz kıyı şeridinin en güzel kentlerinden biri olan Bartın’ın Amasra ilçesine otobüsle gidebilirsiniz. Şehir merkezine 18 kilometre, ilçe merkezine ise 2-3 dakikalık uzaklıkta yer alan Amasra Otogarı, Kum Mahallesi’nde konumlanıyor. Şehirlerarası otobüs yolcularını ağırlayan Amasra Otobüs Terminali’nden dilerseniz Türkiye’nin diğer şehirlerine gitmeniz de mümkün. Amasra Otogarı’na isterseniz özel aracınızla isterseniz de taksi veya toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Küçük ölçekli bir terminal olan Amasra Otogarı’nda firmaların yazıhaneleri, büfe ve lavabo gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız alanlar bulunuyor.

Şehir Merkezinden Amasra Otogarı'na Ulaşım

Amasya’dan Türkiye’nin her şehrine otobüsle gitmeniz mümkün. Bunun için ilk olarak şehir merkezinden yaklaşık 1,5 kilometre mesafede yer alan Amasya Otogarı’na ulaşmalısınız. Otogara, kent merkezinden bineceğiniz halk otobüsü, minibüs veya taksinin yanı sıra otobüs firmalarına ait yolcu servisleriyle de gitme imkanına sahipsiniz.

Halk Otobüsleri

Amasya şehir merkezinden kalkan halk otobüsleriyle otogara gidebilirsiniz. Yarım saat aralıklarla kalkan Göllü Bağları ve Boğazköy halk otobüslerini tercih ederek otogara ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Amasya’da bulunan tüm ilçelere sefer düzenleyen minibüsleri tercih ederek de otogara ulaşmanız mümkün.

Taksi

Bavullarla toplu taşıma aracı ya da otobüs firmalarının yolcu servislerini kullanmak istemiyorsanız 7 gün 24 saat ulaşılabilir taksileri kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Şehirler arası yolculuk için tercih ettiğiniz otobüs firmalarına ait yolcu servisleri, kent merkezinden otogara gitmeniz için alternatiflerinizden biri.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less