Oylat Kaplıcaları Orman Otel

İnegöl, Bursa
Oylat Kaplıcaları Orman Otel Genel
Oylat Kaplıcaları Orman Otel Genel
Oylat Kaplıcaları Orman Otel Genel
Oylat Kaplıcaları Orman Otel Havuz
Oylat Kaplıcaları Orman Otel Yeme / İçme
Image More +10 fotoğraf
Oylat Kaplıcaları Orman Otel
Hilmiye, Oylat Caddesi, 16410 İnegöl/Bursa 16400 Oylat Kaplıcaları/Bursa İnegöl, Bursa

Oylat Kaplıcaları Orman Otel, ana binasında 21, ek binasında 8 olmak üzere toplamda 29 oda kapasitesiyle İnegöl’de hizmet veriyor. 2018’den beri bölgede kendine yer bulan tesiste konakladığınızda tertemiz orman havası alıp buradaki şifalı sularla rahatlayabiliyorsunuz. Tesiste kapalı kaplıca havuzunda kadın ve erkekler için ayrı saatlerde hizmet veriliyor.

4 yaşından büyük erkek çocukları kadınlar bölümüne, 4 yaşından büyük kız çocukları erkekler bölümüne giremiyor. Ayrıca çocuklar için özel bir çocuk kulübü bulunuyor. Bu havuzun yanı sıra Türk hamamı, aile banyosu, sauna, buhar odası gibi olanaklar, otel konuklarına sunuyor. Dilerseniz şok duş alımı ve SPA hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sağlık sorununda yardımcı olunabilmesi adına tesiste doktor bulunuyor. Oylat Kaplıcaları Orman Otel’deki kaplıca suyunun pek çok hastalığa iyi geldiği biliniyor.

Tesis, sabah kahvaltısı ve akşam açık büfe yemek ile hizmet veriyor. Otelde oda servisi hizmeti ise ücretli olarak sunuluyor. Oylat Kaplıcaları Orman Otel’de yer alan kapalı restoranda yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz. Otelin ayrıca özel bir kafeteryası da söz konusu. Tesiste tek erkek konuklar kabul edilemiyor.

Termal su verilebilen odaların banyo kısımlarında duşakabin yer alıyor. Ayrıca odalarda televizyon, klima, çalışma masası, emanet kasası, telefon ve temel banyo malzemeleri de bulunuyor. Standart odaların büyüklüğü 10-12 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Balayı dönemlerinde Oylat Kaplıcaları Orman Otel’i tercih eden çiftler için özel oda süslemeleri yapılıyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x