New York Otelleri Ara

En uygun New York otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz New York otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

New York Hakkında

New York, sadece Amerika Birleşik Devletleri'nin değil, dünyanın da ticaret, finans, medya, sanat ve teknoloji anlamında en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Şehir çok göç aldığı için hemen her milletten insan görülür ve çok sayıda dil konuşulur. Kent Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Island olmak üzere 5 bölümden oluşmaktadır. Şehirde İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve Çince en yaygın konuşulan diller arasındadır. Zaten bu kadar kozmopolit bir şehir olduğu için kenti gezerken çok rahat edersiniz. Kılığınız kıyafetiniz kimsenin dikkatini çekmez. Kent gökdelenleri, alışveriş merkezleri, müzeleri, ünlü restoranlarıyla turistler için yapacak çok şey vadeder. Özgürlük Heykeli, Times Meydanı, Modern Sanat Müzesi, Empire State Binası, Central Park gibi tarihi eserleri dikkat çekicidir. Şehirde metro ağı yaygındır ve 24 saat işler.

Ayrıca borsanın kalbi sayılan Wall Street Caddesi de Manhattan'da yer alır. Özgürlük Heykeli Staten Adası'nda, tiyatro ve müzikaller Broadway'de bulunur. Özgürlük Heykeli'nin bulunduğu adaya ücretsiz giden feribotlarla gidebilirsiniz. Yazları sıcak ve kurak kışları ise ortalamada çok soğuk olmayan yağışlı bir iklimi vardır. New York'a ulaşım eski ABD başkanlarından John F. Kennedy Uluslararası Havalimanından yapılır. Havalimanından kent merkezine ulaşım vardır.

New York Galeri

New York Şehir Rehberi

New York Seyahat Yazıları

New York Sıkça Sorulan Sorular

New York’ta bulunan en iyi 5 yıldızlı oteller hangileri?

New York’taki popüler 5 yıldızlı oteller içerisinde Loews Regency New York, Hilton Garden Inn Albany Medical Center ve 1 Hotel Central Park bulunuyor.

New York’ta bulunan en iyi ucuz oteller hangileri?

New York’taki popüler ucuz oteller içerisinde Harrah's Laughlin, Aquarius Casino Resort ve Golden Nugget Laughlin bulunuyor.