Harlek Termal Hotel

Kütahya Merkez, Kütahya
Harlek Termal Hotel Genel
Harlek Termal Hotel Genel
Harlek Termal Hotel Genel
Harlek Termal Hotel Genel
Harlek Termal Hotel Genel
Image More +19 fotoğraf
Harlek Termal Hotel
Eskişehir Yolu 23. Km 43001 Soğukçeşme/Kütahya Merkez/Kütahya Kütahya Merkez, Kütahya

Kütahya şehir merkezinde ziyaretçileri rahatlıkla buluşturan Harlek Termal Hotel, yemyeşil bir atmosferde günlük yaşamın karmaşasından uzaklaşma fırsatı sunuyor. Tesise Kütahya Terminali üzerinden yaklaşık 20 dakikada erişebilirsiniz. Havalimanı ise otele 1 saat mesafede konumlanıyor. Özel servislerde yerinizi ayırtarak her iki noktadan tesise pratik ve konforlu bir yolculukla ulaşabileceğinizi anımsatalım.

Otelde hem oda kahvaltı hem de yarım pansiyon konsepti ile misafir olabilirsiniz. Tesis genelinde kahvaltı ve akşam yemeği dışında alınan tüm içecekler ekstra ücretlendiriliyor.

Otelin şık konaklama birimlerinde bulunan özel banyoda termal sudan faydalanarak rahatlayabilirsiniz. Tesisin odalarında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz jakuzi de yer alıyor.

Otelin gelişmiş donanımlı toplantı salonları sayesinde rahatlıkla iş odaklı görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tesiste internet bağlantısı ile faks hizmetleri de sunuluyor.

Otelde ailece kalan konuklar çocuk oyun alanını kullanabilirler. Tesiste ayrıca 24 saat resepsiyon ve otopark olanakları da sağlanıyor.

Kütahya Merkez merkezine 28,8 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Club
Oda Club
Club
Club Oda
Üç
Üç Kişilik Oda
Room
Balayı Oda
Room
Bağlantılı Oda
Room
King Suit
Room
Standart Plus Oda
Room
Superior Triple Oda
Room
Standart Standart

Otel Özellikleri

Öne Çıkan Özellikler

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x