Eskişehir Otelleri Ara

En uygun Eskişehir otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Eskişehir otellerini listele.

Eskişehir Hakkında

Genç nüfusu ve renkli sokaklarıyla bilinen Eskişehir, Türkiye’nin en yaşanılabilir şehirleri arasında bulunuyor. Farklı kültürlerin bir arada yaşayabildiği Eskişehir, her geçen yıl modernleşmeye devam ediyor. Eskişehir’de herkese hitap eden birçok konaklama alternatifi bulunuyor. Nehir manzarasına uyanmak ve eğlence hayatına yakın olmak isterseniz Porsuk Çayı ve çevresindeki otellerde kalabilirsiniz. Eskişehir’de sadece oda, oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon konseptlerde hizmet veren butik ve apart otellerde konaklayabilirsiniz. Odunpazarı’nın nostaljik dokusunu yaşayabileceğiniz konak otelleri de tercih edebilirsiniz.

Eskişehir’e karayolu ve demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin birçok şehrinden Eskişehir’e otobüs seferleri düzenleniyor. Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşmak için belediye otobüslerine ve tramvaya binebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmit ve Konya gibi şehirlerden Eskişehir’e gelen hızlı treni de kullanabilirsiniz. Tren garı şehrin merkezinde bulunduğu için her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her zaman dinamik ve genç bir atmosfer sunan Eskişehir’de karasal iklim görülür. Kışları oldukça soğuk olan şehri, ilkbahar ve yaz aylarında keşfedebilirsiniz. Mayıs ayında yeşile bürünen şehirde birçok renkli etkinlik de düzenlenir.

Eskişehir gezinizde Porsuk Çayı’nın iki yanına kurulu olan kafelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tarihin izlerini taşıyan konakları görmek için Odunpazarı’na gidebilirsiniz. Kentpark ve Sazova Parkı’na da mutlaka gitmelisiniz.

Eskişehir Galeri

x