Büyük Otel Sivas

Sivas Merkez, Sivas
Büyük Otel Sivas Genel
Büyük Otel Sivas Genel
Büyük Otel Sivas Genel
Büyük Otel Sivas Genel
Büyük Otel Sivas Yeme / İçme
Image More +20 fotoğraf
Büyük Otel Sivas
Örtülüpınar Mah. İstasyon Cad. 58030 Sivas Merkez/Sivas Sivas Merkez, Sivas

Şehrin her daim hareketliliğini koruyan merkezinde konumlanan Büyük Otel Sivas, tatil veya iş amacıyla seyahat eden ziyaretçileri ağırlıyor. Tren istasyonuna sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan tesisten pek çok tarihi ve turistik noktaya kolaylıkla erişmek mümkün. Havaalanı ise otele 21 kilometre uzaklıkta. 

Her detayında zarif çizgileri barındıran tesisin restoranında Anadolu ve dünya mutfağından önde gelen lezzetleri tadabilirsiniz. Otelin özellikle zengin seçenekli sabah kahvaltısı konuklar tarafından beğeniliyor. 

Tesisin konaklama birimlerinde çalışmaya uygun alanlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz toplantılarınızı ve görüşmelerinizi otelin gelişmiş niteliklere sahip salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. 

Tesisin SPA bölümünde deneyimli uzmanlar tarafından uygulanan terapilerle rahatlamak son derece keyifli. Üstelik sağlıklı yaşamdan vazgeçemeyenler için otel bünyesinde spor salonu ve sauna da bulunuyor. 

Misafirlerine hızlı giriş ve çıkış olanağı sağlayan tesiste mescit, bagaj odası ve emanet kasası var. Özel araçla gelenler ise otelin ücretsiz otoparkını kullanabilirler.

Oda Bul

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

 

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x