Adrasan Otelleri Ara

En uygun Adrasan otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Adrasan otellerini listele.

Adrasan Hakkında

Maviyle yeşilin birleştiği el değmemiş koyları, turunç bahçeleri ve sakinliğiyle sevilen tatil beldesi Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı. Her yaz sezonunda on binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan bölge, sit alanı olması sebebiyle doğal güzelliklerini koruyabilmiştir. Genellikle yarım veya tam pansiyon servisi veren, butik otellerin olduğu Adrasan’da havuzlu oteller veya bungalov evlerde kalabileceğiniz ekonomik pansiyonlar da bulunmakta.

Antalya’ya 85 km uzaklıkta olan Adrasan’a gitmek için kara ve havayolunu kullanabilirsiniz. Antalya Otogar’dan kalkan Kumluca otobüsleriyle veya Antalya Havaalanı’nda yapacağınız transfer ile bölgeye ulaşmak mümkün.

Adrasan, Nisan-Ekim ayları arasında ziyaret etmek için uygun bir tatil beldesidir. Yaz sezonuna uygun, deniz kenarı bir belde olarak koyları ve tekne turları ile meşhurdur. Korsan Koyu, Akvaryum Koyu, Ceneviz Koyu ve Suluada denizin tadını çıkartmak için en çok ziyaret edilen yerlerden. Adrasan’ın yakınında olan Olympos Antik Kenti, Çıralı, Yanartaş ve Phaselis Antik Kenti de tarihi bir gezi için tercih edilebilir.

Adrasan’da bulunan pansiyon, apart ve otellerde Her Şey Dâhil sistemi bulunmaz. Sadece oda, oda kahvaltı, yarım veya tam pansiyon servislerini alabileceğiniz, küçük boyutlu işletmeler mevcuttur. Bunların bazılarında havuz, bar, canlı müzik eğlenceleri bulunur.

Eski Likya Yolu üzerinde bulunan beldede, tabelaları takip ederek yürüyüş yapabilir; akşamları canlı müzik yapan restoran ve barlarda eğlenebilir, su altı dünyasına ilgiliyseniz dalış dersleri alabilirsiniz. Su sporları yapmak isteyen misafirler için de uygun etkinlikler bulunmakta.

Adrasan Seyahat Yazıları

x