Turkcell, Yeşil Beyaz Paket

Turkcell'den Yeşil Beyaz Paketi'ni al, hem sevdalısı olduğun şehir ve takımın kazansın hem de sen kazan. Goller Cepte Süper Paket Üyeliği ve İnternet: Goller Cepte uygulamasıyla beraber Bursaspor’un attığı gol başına haftalık 200MB Galibiyet Başına günlük 1 GB İnternet

Turkcell
  • Tarife Tutarı
    9,00 TL / ay
  • Taahhüt
    Taahhütsüz
  • Hat Türü
    Bireysel / Faturalı
9,00 TL / Ay

Başvuru Formu

+90
Kişisel verileriniz Aydınlatma Metni kapsamında işleniyor.
* Yeni abonelik ve numara taşıma işlemleri için geçerlidir.
  • Paket 16.04.2019 tarihinden itibaren geçerlidir. Paketten bireysel/kurumsal faturalı aktif Turkcell’li müşteriler yararlanabilir. ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranının %10'a yükseltilmesi sebebiyle 2 Şubat 2021 itibarıyla paket fiyatı faturalı müşterilerimiz için aylık 9 TL olacaktır. . Pakete başvuru SMS ile gerçekleştirilecektir. Başvuru SMS’I ücretsizdir. Bursaspor’un TFF 1. Lig ve Türkiye Kupası maçlarında, normal süre içerisinde atılan gol sayısı kadar 200 MB internet tanımlanır. Bu süre içerisinde Bursaspor’un 5 ve daha fazla gol atması durumunda internet 1 GB olarak tanımlanır. Yine aynı turnuvalardaki maçlarda normal süreyi galip tamamlaması durumunda 1 GB internet tanımlanırPaket aktiflendiği tarihten itibaren 1 ay geçerlidir ve otomatik yenilenir. Ücretlendirme periyodu faturali hatlarda 1kb’dir. Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir paket yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Seçimleriniz

Ücretler
Yeşil Beyaz Paket Tarifesi
9,00 TL
Toplam Ücreti
9,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 12-01-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x