Turkcell, TL Kartı Fiyatları ve Kullanım Dönemleri

Hazır Kart’ınıza TL yükleyerek, telefonunuzdan rahatça arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  35,00 TL / ay
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturasız
35,00 TL / Ay
 • * 1 TL, 2 TL, 3 TL, 4 TL, 5 TL, 6 TL, 7 TL, 8 TL, 9 TL, 10 TL, 11 TL, 12 TL, 13 TL, 14 TL'lik Mini Kartlar, fiziksel TL Kart olarak satılmamaktadır. Turkcell nakit pos cihazlarindan yuklenebilmektedir. Müşterilerimizin bu kartları yükleyebilmesi için ön koşul, son 24 saat içerisinde dijital kanallardan 30 TL veya 50 TL'lik kart yüklemesi yapmış olması ya da 3 TL ve üzeri Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunmasıdır.
 • ** Fiziksel TL Kart olarak satılmamaktadır.
 • *166*5# arama tuşuna basarak kullanım dönemlerinizi öğrenebilirsiniz. Yarı aktif dönem sonunda, eğer hediye edilen bakiyelerin tamamını harcadı iseniz ve 25 TL üzerinde bakiyeniz var ise yarı aktif döneminiz 30 gün daha uzatılır. İlgili dönem Telsiz kullanım ücreti bakiyenizden tahsil edilir. Ancak bakiyenizi kullanmak için 10TL ve üzeri TL, paket yüklemeniz veya 10TL ve üzeri Kredi Transferi almanız gerekmektedir.
 • Fiziksel TL kartlarının üzerlerinde belirtilen son kullanım tarihine kadar yüklenmesi gerekmektedir.
 • Hattınızı kullanmaya devam etmek için Hazır Kart’ınızı aldıktan sonra ilk 185 gün içerisinde 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir. İlk 185 gün içerisinde bu işlemlerden birinin yapılmaması durumunda, hattınız aramaya, mesaj göndermeye ve diğer hizmetlere kapanır. Her yılın 1 Ocak - 29 Mart günleri arasında son yüklemesini yapmış aboneler için takip eden 92 gün, 30 Mart ve sonrası günlerde son yüklemesini yapmış aboneler için ise takip eden 180 gün içerisinde hala 10 TL ve üstü miktarda TL yüklenmemesi, paket veya Kredi Transfer alınmaması durumunda ise Hazır Kart ve numara iptal edilir. Yaptığınız ilk yüklemeyi takip eden her 185 gün içerisinde Hazır Kart’ınızı aktif kullanmaya devam etmek için Hazır Kart’ınıza 10 TL ve üstü miktarda TL yüklemeniz, paket ya da Kredi Transfer almanız gerekir.
 • TL Kartı fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Seçimleriniz

Ücretler
TL Kartı Fiyatları ve Kullanım Dönemleri Tarifesi
35,00 TL
Toplam Ücreti
35,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 19-02-2020

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x