Turkcell, Bireysel Uluslararası SMS Paketleri 100 SMS Faturasız

Uluslararası SMS trafiğiniz yoğun mu? Şimdi yurt dışı kısa mesaj paketlerinden size uygun olanı seçerek daha uygun fiyatlara yurt dışı tüm hatlara keyifle mesaj atabilirsiniz. Toplu mesaj paketiyle hesabınızı bilir, uluslararası mesajlaşmalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  15,00 TL / ay
 • SMS
  Yurt Dışına 100 SMS
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturasız
15,00 TL / Ay
 • 31 Ekim 2019 tarihi itibarıyla toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 50 TL ve üzerinde bulunan müşterimizin Turkcell Mağazalarından ve Müşteri Hizmetlerinden kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 50 TL’nin altına indirmesi veya Turkcell Mağazalarından tek seferde en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir.
 • Hazır Kart'lılar için ise, 1 ay süren paket süresinin bitimiyle, TL bakiyesinin yeterli olması durumunda, otomatik yenileme gerçekleşir.
 • Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz, Uluslararası SMS Paketleri'nden yararlanabilir.
 • Mesaj paketlerinden SMS 30 veya SMS 100'den birini seçerek, %80'i geçen avantajlarla yurt dışındaki tüm hatlarla mesajlaşabilirsiniz.
 • Uluslararası SMS Paket'ine aboneliğiniz, fatura kesim tarihinden bağımsız olarak, onay mesajının hemen ardından başlar. İptal talebinize kadar da otomatik olarak devam eder. Her ay yenileme yapmanıza gerek kalmaz.
 • Uluslararası SMS Paketleri için başvuru yaptıktan sonra hattınıza talebinizi onaylamanız için bir mesaj gönderilir. Bu mesajı EVET yazarak cevapladıktan sonra size gönderilecek onay mesajının ardından SMS paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seçimleriniz

Ücretler
Bireysel Uluslararası SMS Paketleri 100 SMS Faturasız Tarifesi
15,00 TL
Toplam Ücreti
15,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 27-04-2021

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x