Turkcell, Akıllı Yurt Dışı Dünyası 1. Grup - Konuşma

Akıllı Yurt Dışı Dünyası sayesinde yurt dışında rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret ödemezsiniz.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  100,00 TL / ay
 • Dakika
  Yurt Dışına 25 DK
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
100,00 TL / Ay
 • Akıllı Yurt Dışı Dünyası ile 1. grup ülkelerinde ilk kullanımızla otomatik olarak konuşmalarınızda her 25 Dakika 100.88 TL, mesaj gönderimlerinizde her 15 SMS 35.31 TL olarak ücretlendirilir.
 • Akıllı Yurt Dışı Dünyası ile bulunduğunuz ülkede geçerli ses veya SMS paketi ilk kulanımınızla devreye girer.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Geçerli Ülkeler : Akıllı Yurt Dışı 1. Grup Konuşma Ülkeleri: ABD, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Grönland, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Nikaragua, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Panama, Paraguay, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Şili, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan
 • Konuşma yaparsanız, konuşma, SMS atarsanız SMS paketi tanımlanır. Hiçbir kullanım yapmazsaniz hiçbir ücret yansıtılmaz.
 • Paketinizin kullandığınız gün kadarı ilk faturanıza, kalan günlerin tutarı 2. faturanıza yansır.
 • Siz kullanım yaptıkça paket aşımı yapmamanız için 25 dakikalık paketler tekrarlı olarak açılır. Böylelikle paketim bitti mi ve paket aşım takipleriyle uğraşmanız gerekmez yurt dışında da kafanız rahat eder!
 • Tek bir SMS ile başlatabileceğiniz Akıllı Yurt Dışı Dünyası üyeliğinizle yurt dışında ilk kullanımınızla kullanımını yaptığınız ürünün (Konuşma veya SMS) bulunduğunuz ülkede paketi otomatik olarak devreye girer.
 • Teklif tüm kurumsal faturalı ses hatlarının kullanımına açıktır. İnternet paketlerimiz 3G (Mobil Geniş Bant) Cihazlarında geçerli değildir.

Seçimleriniz

Ücretler
Akıllı Yurt Dışı Dünyası 1. Grup - Konuşma Tarifesi
100,00 TL
Toplam Ücreti
100,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 06-11-2023

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x