Turkcell, Akıllı Yurt Dışı Dünyası 1. Grup - İnternet

Akıllı Yurt Dışı Dünyası sayesinde yurt dışında rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Kullanım yapmazsanız hiçbir ücret ödemezsiniz.

Turkcell
 • Tarife Tutarı
  100,00 TL / ay
 • İnternet
  100 MB
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
100,00 TL / Ay
 • Akıllı Yurt Dışı Dünyası ile 1. grup ülkelerinde internet kullanımlarınızda her 100 MB 100.88 TL, mesaj gönderimlerinizde her 15 SMS 35,31 TL olarak ücretlendirilir.
 • Bulunduğunuz ülkede geçerli internet veya SMS paketinin ilk kademesi ilk kulanımınızla devreye girer.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Geçerli Ülkeler : Akıllı Yurt Dışı 1. Grup İnternet: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Banglades, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere Kuzey İrlanda İskoçya Galler) , Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Cebelitarık, Çekya, Çin, Danimarka, Ekvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Grönland, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Nikaragua, Norveç, Özbekistan, Panama, Paraguay, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan
 • İnternete girerseniz internet, SMS atarsanız SMS paketi tanımlanır. Hiçbir kullanım yapmazsaniz hiçbir ücret yansıtılmaz.
 • Paketinizin kullandığınız gün kadarı ilk faturanıza, kalan günlerin tutarı 2. faturanıza yansır.
 • Siz kullanım yaptıkça paket aşımı yapmamanız için 100 MBlık paketler tekrarlı olarak açılır. Böylelikle paketim bitti mi ve paket aşım takipleriyle uğraşmanız gerekmez, yurt dışında da kafanız rahat eder!
 • Tek bir SMS ile başlatabileceğiniz Akıllı Yurt Dışı Dünyası üyeliğinizle yurt dışında ilk kullanımınızla kullanımını yaptığınız ürünün (Konuşma, İnternet veya SMS) bulunduğunuz ülkede geçerli paketi otomatik olarak devreye girer.
 • Teklif tüm kurumsal faturalı ses hatlarının kullanımına açıktır. İnternet paketlerimiz 3G (Mobil Geniş Bant) Cihazlarında geçerli değildir.

Seçimleriniz

Ücretler
Akıllı Yurt Dışı Dünyası 1. Grup - İnternet Tarifesi
100,00 TL
Toplam Ücreti
100,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 12-03-2024

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x