Türk Telekom, Yeni Saha Tarifesi

Yurtiçinde Tüm Türk Telekom Mobil Aboneleri ve Türk Telekom Sabit Hatlar ile Sınırsız Görüşme, Diğer Operatörler Yönüne 5000 DK, Her Yöne 500 SMS ve 30 GB internet, Yurtdışında geçerli 1 GB internet Türk Telekom’a özel 26,55 TL!

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  26,55 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 5.000 DK
  Operatör İçi 0 DK
  Sabit Hatlara 0 DK
 • İnternet
  30 GB
 • SMS
  Her Yöne 500 SMS
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Kurumsal / Faturalı
26,55 TL / Ay
 • * Yurt dışında geçerli 1 GB cepten internet Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Danimarka, Estonya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Kanada, Karadağ, Katar, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Suudi Arabistan, Tayland, Yunanistan ülkelerinde geçerli olup, bu ülkelerin dışında yapılan kullanımlar standart aşım ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aboneler 1GB yurtdışı data paketlerinin geçerli olmadığı bir ülkeye seyahat ederler ise; başka bir paket/kampanya satın almamaları durumunda standart aşım ücretinden ücretlendirileceklerdir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS’ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi "SES", kalan SMS miktarınızı "SMS", kalan internet kullanım miktarınızı "INTERNET" yazıp 5555'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Kurumsal Kademeli Yurtdışı Paketi bu tarifeler ile alınabilecektir. Abonelerin Kademeli Yurt Dışı Paketine KY yazıp 3910'e göndererek ücretsiz kayıt olması gerekmektedir. Aksi takdirde paket otomatik olarak devreye girmeyecek, aboneler tarifedeki 1GB yurtdışı faydası bittikten sonra, paketin standart aşım ücretinden ücretlendirileceklerdir.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Avea tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Tarife kapsamında sunulan 30 GB cepten data hakkı, yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım limitinde durmaktadır. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bahse konu data hakkının sona ermesinin ardından bağlantı hızı 128 kbps'ye düşürülecek, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan diğer operatörler yönüne geçerli 5000 dakika, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi her yöne SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife şebeke içi ve sabit yönlere yurt içi sınırsız konuşma, diğer operatörler yönüne yurt içi 5000 dakika, yurt içi her yöne 500 SMS, yurt içi 30 GB cepten internet ve aşağıda detayına yer verilen ülkelerde* geçerli olmak üzere 1 GB cepten internet içermektedir.
 • Tarife Türk Telekom'un belirlemiş olduğu Türk Telekom personeli tarafından kullanılacak olup, numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş, yeni hat aktivasyonu ya da tarife değişikliği yoluyla mevcut müşteri alımına açık olacaktır.
 • Tarifen Yurtdışında Kampanyası bu tarifeler için geçerlidir. Abonelerin bu kampanyadan yararlanmak istemeleri halinde «TARIFEN YURTDISINDA» yazıp 5555’e göndermesi gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya otomatik olarak devreye girmeyecek, aboneler tarifedeki 1GB yurtdışı faydası bittikten sonra, paketin standart aşım ücretinden ücretlendirileceklerdir.
 • Tarifenin aylık sabit ücreti Türk Telekom tarafından ödenecek olup, aylık sabit ücret harici tüm kullanımlar ve paket aşımları Türk Telekom çalışanları tarafından ödenecektir.
 • Tarifenin ücreti KDV ve ÖİV dahil 26,55 TL’dir.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 444 5 444 ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Ücretsiz kullanım haklarının tüketilmesi halinde yurt içi kullanımlar "Ücretlendirme" bölümünde gösterildiği gibi ücretlendirilecektir.

Seçimleriniz

Ücretler
Yeni Saha Tarifesi Tarifesi
26,55 TL
Toplam Ücreti
26,55 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 03-10-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x