Türk Telekom, Yeni Ailece 50GB Tarifesi

Siz de Yeni Ailece Tarifelerine gelin, ailenizin her üyesinin ihtiyaçlarını tek faturada birleştirin. Yeni ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Ailece 50GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz 50 GB cepten internet, her yöne 5000 dakika, her yöne 10000 SMS, grup içi SINIRSIZ konuşma ve SINIRSIZ Whatsapp mesajlaşma içermektedir.​

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  345,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 5.000 DK
 • İnternet
  50 GB
 • SMS
  Her Yöne 10.000 SMS
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturasız
345,00 TL / Ay
 • 10 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Yeni Ailece Tarifelere ve Yeni Ortak Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • 10.05.2023 tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, kapsamında ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basabilir veya Online İşlemler uygulamasından da ek paket seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
 • Yeni Ailece Tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 30,47​ TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 180 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yeni Ailece 50 GB tarifesi her yöne 5000 dakika ve her yöne 10000 SMS ile birlikte 50GB cepten internet, grup içi sınırsız dakika, grup içi ortak internet-dakika-SMS kullanımı ve sınırsız whatsapp mesajlaşma içermektedir.
 • Yeni Ailece Tarifeler aileler ve kendini aile gibi hisseden gruplar için ortak fayda kullanımı içerecek şekilde kurgulanmıştır. Yeni Ailece Tarifelerinden birine kaydolan müşteriler tarifesindeki faydaları en fazla 4 adet olmak koşulu ile kendi seçeceği aboneler ile paylaşabileceklerdir. Paylaşıma dahil edilecek kullanıcı Şirketimiz faturalı tarifelerinde bulunan bir abone ise paylaşıma dahil edildiğinde otomatik olarak Yeni Ortak Tarife üzerinden faydalanacaktır. Paylaşıma dahil edilecek kullanıcı numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimiz sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla dahil olan bir abone ise öncelikle Yeni Başlangıç Tarifesine kayıt edilecek olup, paylaşımdan faydalanmaya başlaması akabinde otomatik olarak Yeni Ortak Tarifeye geçişi yapılarak faydalanacaktır. Yeni Ailece Tarifesindeki kullanıcının faturasına her fatura dönemi paylaşıma dahil edilen her kullanıcı için 25 TL katılım ücreti yansıtılacaktır.
 • Yeni Ailece Tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 30,47​ TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 180 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Yeni Ailece Tarifeler ve Yeni Ortak Tarife kullacınıları isteye bağlı olarak kendi ek paketlerini alabilirler. Alınan ek paketler Yeni Ailece Tarifeler ve Yeni Ortak Tarife kullanıcılarının kendi faturalarına yansıtılacaktır.
 • Yeni Ailece Tarifeler ve Yeni Ortak Tarife kullanıcıların vergileri kendi faturalarına yansıtılacak olup, yansıtılacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • Yeni Ailece Tarifelerden herhangi birini kullanan bir kullanıcının farklı bir Yeni Ailece Tarifeye geçmesi durumunda, önceki tarifesinde ortak paylaşımda olduğu kullanıcılar varsa eğer bu kullanıcılar ortak kullanımdan otomatik olarak çıkartılarak tarifeleri Yeni Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir. Bu kullanıcılar yeniden paylaşıma dahil edilmek isteniyorsa SMS yolu ile yeniden paylaşıma dahil edilmelidir.

Seçimleriniz

Ücretler
Yeni Ailece 50GB Tarifesi Tarifesi
345,00 TL
Toplam Ücreti
345,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 01-11-2023

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x