Türk Telekom, Emniyet 20GB Tarifesi Taahhütsüz

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına özel Türk Telekom’dan çok avantajlı teklifler!

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  142,65 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 1.500 DK
 • İnternet
  20 GB
 • SMS
  Her Yöne 1.000 SMS
 • Taahhüt
  Taahhütsüz
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
142,65 TL / Ay
 • 30 Eylül 2021 itibarıyla Emniyet 5GB Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 55,48 TL ve taahhütlü aylık ücreti 32,83 TL ; Emniyet 10GB Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 79,24 TL ve taahhütlü aylık ücreti 50,95 TL ; Emniyet 15GB Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 90,56 TL ve taahhütlü aylık ücreti 62,27 TL ; Emniyet 20GB Tarifesi'nin taahhütsüz aylık ücreti 101,89 TL ve taahhütlü aylık ücreti 73,58 TL olarak güncellenmiştir. Tarifeye taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca bu artıştan etkilenmeyecek olup, revizyon sonrasında taahhütlerini yenileyecek olan müşterilerimiz için geçerli olacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında sunulan ve kullanılmayan dakika, SMS ve cepten internet faydaları ilgili fatura dönemi sonunda silinir, sonraki fatura dönemine devretmez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Emniyet 10GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 10 GB cepten internet verilmektedir.
 • Emniyet 15GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 15 GB cepten internet verilmektedir.
 • Emniyet 20GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 1500 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 20 GB cepten internet verilmektedir.
 • Emniyet 5GB Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 500 dakika, grup içi sınırsı​z konuşma, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet verilmektedir.
 • Lansman tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Lansman tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifede bulunan dakika, SMS ve/veya internet faydalarından herhangi birinin tamamını kullanılması durumunda; tarife ücretinizin, varsa kampanya/taahhüt indiriminizin tamamı ilk faturaya yansıtılır. Tarife faydalarından herhangi biri bitmediyse; tarifeden ve varsa kampanya/taahhüt indiriminden faydalandığınız gün ile orantılı kısmı ilk faturaya yansıtılır.
 • Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 7 hat alma hakkı vardır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 100MB için 15 TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 100MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yurt içi olmak şartıyla; 444 yönleri, üç haneli hizmet numaraları (1xy) ile diğer GSM operatörleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerine doğru yapılan aramaları kapsayacaktır; KKTC, yurt dışı, anlaşmalı olunmayan yurt içi sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerini, web ve wap kullanımlarını kapsamamaktadır. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisi ile yapılan görüşmeler ücretsiz olup tarife kapsamındaki görüşme sürelerinden düşülmeyecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifeler kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakları tükendiğinde, tarifede BTK'nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır. Azami ücretler her yıl BTK'nın açıklayacağı yeni ücretlere göre güncellenecektir.
 • Tarifeler kapsamında tarifeden yurt dışında servisi sunulacaktır. Emniyet 10GB, Emniyet 15GB, Emniyet 20GB tarifeleri kapsamında tarifen yurtdışında servisi, yurt dışında geçirilen ilk 3 gün ücretsiz olarak sunulacaktır. Bu servis tarifen yurtdışında servisinin geçerli olduğu ülkeleri kapsamaktadır. İlk 3 günün sonunda yurtdışında güncel fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Tarifen yurtdışında geçerli servisinde bir gün Türkiye saatine göre hesaplanmaktadır. Günlük ücret karşılığında her gün Türkiye saatiyle 24:00'a kadar kullanım yapabilirsiniz. Türkiye saatiyle 24:00'dan sonra yapılan kullanımlar için tekrar günlük ücret alınır.
 • Tarifeler kapsamında, 24 ay ücretsiz Muud Premium aboneliği verilecektir. Premium Muud aboneliği ayrıcalığından yararlanılabilmesi için EGM MUUD yazarak 5555'ten SMS ile kod ve şifre alınması gereklidir. SMS gönderimi ücretsizdir. 24 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 24 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
 • Tarifeler kapsamında, e-dergi uygulamasında yer alan bütün dergi ve gazetelere, e-dergi'ye abone olarak erişebilirsiniz. E-dergi uygulamasında, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşmez. İndirdiğiniz dergi ve gazeteleri çevrimdışı durumda da okuyabilirsiniz. Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir. Dergi ve gazete okuyabilmek için e-dergi üyeliğinizi de başlatmanız gerekmektedir. Tarife kapsamında e-dergi kullanım hakkınızı Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz başlatabilirsiniz.
 • Tarifeler kapsamında, TT Mobil tarafından verilecek hizmetlerden olan Arayanıbil servisi, EGM tarifelerine özel olarak ücretsiz tanımlanacaktır.
 • Tarifeler kapsamında, Whatsapp uygulaması mesajlaşma hizmetlerinin kullandığı cepten internet kullanımları yurt içinde belirtilen kurallar çerçevesinde ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kullanım hakkı, Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. Whatsapp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği (Web sayfaları, youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir. Sunulan ücretsiz WhatsApp kullanım hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler kapsamındaki her yöne dakikalar tüketildiğinde tarifede BTK'nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır. Azami ücretler her yıl BTK'nın açıklayacağı yeni ücretlere göre güncellenecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde tarifede BTK'nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır. Azami ücretler her yıl BTK'nın açıklayacağı yeni ücretlere göre güncellenecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, şebeke içi, 444 yönleri, 1xy numaraları ile diğer GSM operatörleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerine doğru yapılan kullanımları kapsamaktadır; KKTC, yurt dışı, anlaşmalı olunmayan yurt içi sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerini, web ve wap kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Tarifeler yukarıda belirtilen içerikler dışında yurt içi ücretsiz Whatsapp' ta mesajlaşma, e-dergi aboneliği, Arayanıbil servis üyeliği ve Muud Premium aboneliğ​i ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Tarifelerinden yararlanmak isteyen Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının Türk Telekom mağazalarına giderek kurum kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. EGM'de görevli olduğunu gösteren görev/öğrenci/emekli belgesi yeterlidir. Kurum çalışanı olmayan kişiler ise tarifelere kayıtlı müşterilerin referansıyla tarifeden faydalanabilecektir.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır. Telsiz Kullanım ücreti fiyatlara dahil olmayıp ayrıca alınır.

Seçimleriniz

Ücretler
Emniyet 20GB Tarifesi Taahhütsüz Tarifesi
142,65 TL
Toplam Ücreti
142,65 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 GB

Son Güncelleme: 23-11-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x