Türk Telekom, Ailece 15 GB Tarifesi

Ailece 15GB Tarifesi ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceği​niz her yöne 5000 dakika + 15 GB cepten internet + grup içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS !

Türk Telekom
 • Tarife Tutarı
  79,00 TL / ay
 • Dakika
  Her Yöne 5.000 DK
  Tarife İçi Sınırsız Konuşma
 • İnternet
  15 GB
 • SMS
  Her Yöne Sınırsız SMS
 • Taahhüt
  12 Ay
 • Hat Türü
  Bireysel / Faturalı
79,00 TL / Ay
 • Ailece 15GB Tarifesi her yöne 5000 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne sınırsız SMS ve 15 GB cepten internet içermektedir. Tarife kapsamında sunulan grup içi sınırsız dakika Ailece 6GB Tarifesi, Ailece 15GB Tarifesi ve Ortak Tarife'deki müşteriler arasındaki görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Ailece 15GB Tarifesi'ndeki faydalar toplam 5 kişiye kadar ortak paylaşımla kullanılabilir. Faturayı ödeyecek tarife sahibi müşteri Ailece 15GB Tarifesi'ne kayıt olur ve en fazla 4 kişiyi paylaşıma dahil edebilir.
 • Ailece 15GB Tarifesi'ndeki hat çift taraflı aramalara kapatıldığında paylaşıma dahil olan müşteriler otomatik olarak Başlangıç Tarifesi'ne geçirilirler.
 • Ailece tarifesine dâhil olan ve ortak tarifede bulunan hatlar ek paket satın alamazlar. Ailece tarifesindeki ana hattın almış olduğu ek paket/paketleri kendisi kullanabilir, ortak tarifede bulunan hatlar ile paylaşamaz.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3.şahıslara transfer edilemez.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Ortak paylaşıma dahil olan diğer müşteriler eğer tarife faydaları haricinde hiç kullanım yapmazlarsa bu kişilere 0TL fatura çıkacak ancak tarife faydaları haricinde kullanımlar yapıldığında (roaming, özel servisler vs.) bu ücretler paylaşıma dahil edilen kişilerin kendi faturasına yansıtılacaktır.
 • Paylaşıma dahil olan diğer müşterilerden telsiz kullanım ücreti alınmayacaktır.
 • Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar bittiğinde kayıt olunmasına gerek olmadan her yöne 250 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır. Kademe ücretleri KDV ve ÖİV dahil 7 TL olacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifedeki 15 GB bittikten sonra kademeli olarak maksimum 10 defa olmak üzere 500 MB internet faydası tanımlanacak olup bu haklar bittikten sonra ilgili fatura dönemi sonuna kadar internet erişim hızı 128 kbps'ye düşürülecektir. Kademe ücretleri KDV ve ÖİV dahil 9 TL olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yoluyla Ailece 15GB Tarifesi'ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 119 TL'dir. Söz konusu müşterilerimiz SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 99 TL; 24 fatura dönemi boyunca, faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için tarife aylık ücreti taahhüt süresince 89 TL olacaktır.

Seçimleriniz

Ücretler
Ailece 15 GB Tarifesi Tarifesi
79,00 TL
Toplam Ücreti
79,00 TL

Aşım Ücretleri

Ücretler
Yurtiçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtdışı Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Operatör İçi Konuşma Ücreti
0,00 TL/DK
Yurtiçi Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtdışı Sms Ücreti
0,00 TL/SMS
Yurtiçi Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
Yurtdışı Mms Ücreti
0,00 TL/MMS
İnternet Ücreti
0,00 TL/0 MB

Diğer Telefonlar

Ücretler
Telefon

Samsung

Samsung Galaxy A30
263.00 TL/Ay Tarifeye Ek
Telefon

Samsung

Samsung Galaxy A50
295.00 TL/Ay Tarifeye Ek
Telefon

Samsung

Samsung Galaxy A70
390.00 TL/Ay Tarifeye Ek

Son Güncelleme: 06-01-2022

Bu tarifeyle ilgili bilgileri Enuygun.com ilgili GSM firmasının sitesinden almakta ve düzenli olarak güncellemektedir. Enuygun.com yetkilileri bu bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat göstermektedir. Yine de Enuygun.com, bu sayfadaki bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu verileri baz alarak tarifeye karar vermek tamamen site kullanıcısının inisiyatifindedir.

x