Yılbaşında ünlüler hangi otelde sahne alacak?

tugbahacibayramoglu

Yılbaşı yaklaşıyor pek çok kişi şimdiden programını yapmaya başladı. Yılbaşında dışarıda bir gece geçirmek isterseniz birkaç günlük tatil ücreti kadar bile para harcayabilirsiniz. Bu yüzden 1 Ocak Çarşamba günü tatil olduğu için Pazartesi ve Salı günü izin alıp hatta hafta sonu ile de birleştirerek güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Otellerin pek çoğu yılbaşı gecesi için özel eğlenceler hazırladı. Hem eğlenip hem de ünlülerin sahne aldığı otellerde dinlenebilirsiniz. Otellerin konaklama ücretlerine genelde yılbaşı gala gecesi eğlencesi de ekleniyor. Enuygun.com olarak sizler için ünlülerin hangi otellerde sahne aldığını araştırdık.

İçindekiler

Kaplıca keyfi sürmek isteyenler

Kaplıca sularında dinlenmek, spa, sıcak su havuzu gibi kendinizi şımartacak bir deneyim istiyorsanız, Afyon ve Kütahya’daki kaplıca otellerini tercih edebilirsiniz. Bu otellerden biri olan Afyon Güral Otel’de yılbaşı gecesi Enbe Orkestrası sahne alıyor. Kaplıca keyfi yaşamakta kararlıysanız İzmir Balçova Otel’i de tercih edebilirsiniz. Yılbaşı gecesi Özgün ve Zeynep Dizdar’ın sahne aldığı bu otelde hem eğlenip hem de şifalı sularla yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

İlle de Antalya diyenler

Antalya’daki 5 yıldızlı oteller de yılbaşı için güzel programlar hazırladı. Yılbaşı gala gecesini de içine alan konaklama bedelleri bazı otellerde çok uygun. Çünkü hem otelinizde eğlenebilir hem de konforlu bir tatil yapabilirsiniz. Antalya merkezdeki Rixos Dowtown Antalya’da Sibel Tüzün sahne alacak. Hatay Antakya Ottoman Place’da ise Hatice sahne olacak. Oldukça şaşalı bir mimariye sahip bu otel için, Hatay’a uçak bileti sayfamızdan kolayca bilet satın alabilirsiniz.

Dağ otellerini tercih edenler

Kimileri için yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı kardır. Bu konuda dağ otelleri imdadınıza yetişebilir. Uludağ ve Kartalkaya’daki oteller yılbaşı gala gecesi programları hazırladı. Uludağ Kervansaray Otel’de Sinan Erkoç yılbaşı gala gecesi programı yapacak. Bolu Kartalkaya’daki Kaya Plazzo Ski Bolu’da Öykü Gürman sahne alacak. Dorukkaya Ski Mountain Resort’ta ise Bingül Kaya ve Orkestrası gala programı yapacak.

İstanbul’da kalacaklar

İstanbul’da ise The Plazza Otel’de Erol Evgin, Green Park Pendik’te Volkan Konak ve Bülent Özdemir, WOW İstanbul’da Funda Arar ve Klassis Golf Country Club’ta Fedon sahne alacak. Yılbaşındaki hem eğlenip hem de dinlenmek isteyenler için alternatif otel önerileri sunduk. Yeni yıla mutlu girin, mutlu kalın…

 

Ottoman Palace Airport Hotel Th Balçova Termal Otel Kervansaray Uludağ Ski Center
Dorukkaya Ski & Mountain Resort Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Wow Airport Hotel

 


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN