Türk Hava Yolları dünyanın en önemli tatil yörelerinden biri olan Maldiv Adaları’na direkt uçuşlara başladı. Seferler haftanın 5 günü karşılıklı olarak yapılacak.

Sadece Türk değil, dünya sosyetesinin de en önemli tatil duraklarından biri olan Maldiv Adaları’na uçmak artık kolay. THY’nin direkt uçuşlarıyla bu tatil cennetine gitmeyi kolaylaştırabilirsiniz. İstanbul’dan Maldiv Adaları’na Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri; Maldiv Adaları’ndan İstanbul’a ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri direkt uçabilirsiniz.

İçindekiler

Gidiş dönüş 598 Euro’dan başlayan fiyatlar

Türk Hava Yolları- Maldivler uçak bileti gidiş dönüş 598 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Maldiv Adaları THY’nin uçuş yaptığı 206 nokta ve 92. ülke oldu. Hemen hatırlatalım Maldiv Adaları, Türk vatandaşlarından vize istemiyor. Vizesiz seyahat edebileceğiniz diğer ülkeleri ilgili yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Muhteşem denizin keyfini sürün

Maldiv Adaları yılın hemen tamamında hem sıcak hem de berrak deniziyle dikkat çekiyor. Burada denizin 50 metre kadar derinlerini bile rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Sayısı 3 bini bulan mercan kayaları ve muson akıntıları, bölgeyi dünyanın en zengin dalış noktalarından biri yapıyor.

Balayı turlarının da vazgeçilmez adresi

Maldivler, huzur içinde yılın dört mevsimi denizin ve güneşin tadını çıkartarak konforlu bir tatil olanağı sunuyor. O her fırsatta karşımıza çıkan denizin üzerindeki bungalov odalarda konaklayıp, ardından sörf, su kayağı, dalış gibi su sporları yaparak da tatil adrenalinini artırabilirsiniz. Şık ve konforlu Maldiv Adası Otelleri‘nde aranılan her şeyi bulabileceğiniz gibi dünyanın başka hiç bir yerinde olmayan su üstü bungalovları ile de farklı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dalış okulları var

Maldivler de hemen hemen bütün tatil köylerinde dalış okulları bulunuyor ve dalış için gerekli olanaklar sağlanıyor. Dalış yapılacak yere tam donanımlı teknelerle, 15 ile 60 dakikalık bir yolculukla ulaşılabiliyor. Akvaryumu andıran su altında belki de ilginç dalış duraklarını batık gemiler oluşturuyor.

İstanbul-Male uçuşu seçin

THY’nin Maldiv Adaları uçak bileti fiyatlarına göz gezdirmek ya da satın almak isterseniz hemen Enuygun.com uçak bileti sayfasını tıklayın. Nereden kısmına İstanbul ve Nereye kısmına da Male (Maldives Island) yazarak bilet satın alabilirsiniz.

 


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1486 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Yazılar
Dünyanın EN kalabalık ülkeleri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9956194
Dünyanın EN zengin 25 ülkesi
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9949019
Türkiye’de gezilecek EN meşhur 75 yer
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9945100
Türkiye’nin huzur dolu 18 sakin şehri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9943113
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar