Online kredi başvurusu yapmanın faydaları nelerdir sorusuna, Enuygun Kredi Danışmanı Beyza Savaş yanıt veriyor.

Online kredi başvurusu yapmanın faydaları nelerdir?

Günümüzde bankada yapabileceğiniz hizmetlerin birçoğunu online gerçekleştirebiliyoruz. Bunlardan biri de kredi başvurusu yapmak. Kredi almak için şubeye gitmeden, sıra beklemeden internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Online başvurularda kredi karşılaştırma sitelerini de kullanarak aynı anda birkaç bankadan kısa sürede teklif alabilirsiniz. Birkaç banka şubesine gidip, sıra bekleyip kredi oranlarını öğrenmek ve sonrasında geri dönüp başvuru yapmak birkaç gününüzü alırken, bu süreci online internet üzerinden çok kısa sürede atlatabilirsiniz

Bir de online başvuruyu arttırmak için bankalar kredi faiz oranlarında biraz daha indirim de yapabiliyor. Bu da sizin kazancınızı arttıracaktır. Bu konuda güvenilir siteleri tercih etmek çok önemli. Güvenilir olmayan sitelerden yapacağınız başvuru sonrası bilgilerinizi üçüncü şahıslara kaptırabilirsiniz. Güvenli sitelerden başvuru yapmaya dikkat edin.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2306 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.