Bir kez girdikten sonra ne ödeyeceğim düşüncesi olmadan istediğiniz gibi tatil yapabileceğiniz oteller büyük rahatlık! Üstelik ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da bazı yerlerde bu sistem yaygın. Her şey dahil tatilin tadını uygun fiyata çıkarabileceğiniz yerler nereler?

İçindekiler

1- Hırvatistan

Adriyatik Denizi sahillerinde bulunan ülkede Dubrovnik gibi tarihi şehirleri gezerken ve yazın sahillerin tadını çıkarırken ucuza her şey dahil tatil yapabilirsiniz. Diğer Avrupa ülkelerinden daha uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Hırvatistan’ın kıyılarını bu yaz turlamak için uçuşlara göz atın!

2- Mısır

Kimi zaman buharlaşacak kadar sıcak olabilen havayı göze alabilirseniz, her şey dahil tatil için Mısır’ın Kızıldeniz kıyısındaki şehri Hurghada’ya gelebilirsiniz. Burada hem Kızıldeniz renkli balıklarla dolu su altı yaşamını görebilir hem de neredeyse bir servet harcamadan yurt dışında tatil yapabilirsiniz. Şehre geldiğinizde yapabileceğiniz diğer harika şeyler ise yapılacak aktiviteler yazımızda.

3- İspanya

İspanya’nın Barselona gibi büyük şehirlerinde her şey dahil sistemi pek yaygın değil. Buna karşın Lloret de Mar gibi sahil kesimlerinde tatil yaparak denizin ve kumsalların keyfini sürebilirsiniz. Bu arada, İspanya’ya yolunuz düşerse, bu lezzetleri mutlaka tadın.

4- Malta

Akdeniz’in sevimli adası Malta geçmişten bugüne kalan tarihi kaleleriyle meşhur. Her yıl İngilizce öğrenmek isteyen çok sayıda yabancı öğrenciyi de ağırlayan Malta’ya kültürel gezi için gelebileceğiniz gibi sıcak havalarda denize de girebilirsiniz. Çok uzaklara gitmeden bambaşka bir ortamı yaşayabileceğiniz Malta’ya uçuracak biletler burada!

5- Fas

Fas denince aklınıza sadece Marakeş ve Kazablanka geliyorsa bir kez daha düşünün! Atlas Okyanusu kıyılarına açılan Agadir’de cüzdanınızı fazla zorlamadan yaz tatili yapabilir hatta golf öğrenebilirsiniz. Masraflı ve zahmetli vize işlemleriyle uğraşmadan, pasaportunuzu ve uçak biletinizi aldığınız gibi gelebileceğiniz Fas’a rotanızı çevirmek isterseniz, ülkeye uçuşları karşılaştırın!

6- Türkiye

Dünyada uygun fiyatlı her şey dahil tatil yapılabilecek yerlerden biri ise Türkiye! Yurdumuzun özellikle Akdeniz ve Ege kıyıları bu konuda sahip olduğu ünün karşılığını fazlasıyla veriyor. Her şey dahil sistemiyle hizmet veren sayısız otel arasından birinde kalırken hem Türk hem de dünya mutfağından lezzetleri tadabilirsiniz. Tam da aradığınız özelliklere sahip bir otele rezervasyon yaptırmak için tıklayın! Bodrum, Marmaris, İzmir ve Antalya gibi yazın popüler tatil beldelerine uçak bileti almak isteyenler buraya!


muratekinay
Murat Ekinay
468 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Popüler Yazılar
Dünyanın EN kalabalık ülkeleri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9956194
Dünyanın EN zengin 25 ülkesi
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9949019
Türkiye’de gezilecek EN meşhur 75 yer
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9945100
Türkiye’nin huzur dolu 18 sakin şehri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9943113
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar