• Anasayfa
  • Bilgi
  • Çoklu Uçuş ile esnek seyahat planlarını tek seferde yap!

Çoklu Uçuş ile esnek seyahat planlarını tek seferde yap!

setenaygokdag

Esnek seyahat planları yaparken ve birkaç rotayı ziyaret etmek istediğimizde uçak bileti bakmak uzun ve zahmetli bir işe dönüşüyor. Tarihleri, saatleri, rotaları ayrı ayrı seçip kontrol etmeye çalışırken yanlış biletler aldığımız bile oluyor. Enuygun’un yeni özelliği Çoklu Uçuş sayesinde bu sorunlar geride kaldı. Tek tıkla tüm seyahat planın elinin altında!

Çoklu Uçuş nedir?

Enuygun teknolojisiyle geliştirilen Çoklu Uçuş, temel olarak bir arama motoru özelliği. Esnek tatil planlarına sahip yolcuların ve birkaç rotaya uçması gereken iş insanlarının çok sevdiği bu özellik tek seferde tüm uçak biletlerini almana yardımcı oluyor.

Örneğin bir ay içerisinde üç farklı yerde gitmen gereken 3 aktivite mi var? Tarihleri ve rotaları gir, gerisini bize bırak. En uygun uçuşlar bir sayfada karşında!

Uçak Bileti

Çoklu Uçuş nasıl kullanılır?

Uçak bileti sayfasında görebileceğin Çoklu Uçuş kısmına tıklıyorsun. Ardından 4 rotaya kadar, gitmek istediğin yer ve tarihleri seçerek aratıyorsun. Her zamanki uçak bileti alımından farklı hiçbir işlem yapmana gerek kalmadan rotalarını tarih, saat ve bilet fiyatına göre seçiyorsun. Uçuşlar için sol taraftaki filtrelemeleri de kullanabilirsin.

Bir sonraki adımda seçtiğin tüm uçuşları bir sayfa üzerinden görerek kontrol edebilirsin. Fiyat, bagaj ve bilet bilgilerini teyit ettikten sonra yolcu bilgilerini girerek bu adımı bitirebilirsin.

Ödeme adımında tüm biletlerini tek sayfada görüntüleyip satın aldığında da tüm PNR numaralarını tek mail üzerinden alabiliyorsun. Bu sayede hangi PNR hangi uçuş için geçerli sorusunu sormana gerek kalmıyor :)


setenaygokdag
Setenay Gökdağ
48 Yazı
Antalya doğumlu yazar, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu. Lise yıllarından itibaren medyanın çeşitli alanlarında metin yazarı ve editör olarak çalıştı. Okuma, yazma ve seyahat etme tutkularını tek amaç altında birleştirmek adına, Enuygun’da seyahat yazıları yazmaya başladı. Şu anda da Turist Rehberliği bölümünde eğitim alarak seyahat yazılarına farklı bir gözle bakmayı hedefliyor. Boş bulduğu her an yollara çıkmayı, otostop çekerek seyahat etmeyi ve kamp yapmayı çok seviyor.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar