AnadoluJet'ten uçuş ve boarding süreleriyle ilgili uyarı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

AnadoluJet, check-in e boarding süreleriyle ilgili bir açıklama yaptı. Buna göre yurt içi seyahatlerde uçağın kalkışından en az 45 dakika, yurt dışı seyahatlerde de en az 60 dakika önce check-in ve bagaj teslimlerini tamamlamış olmanız gerekiyor.

Yurt için uçuşlarda check-in süresi 45 dakika

Havayolları zamanında kalkışları sağlamak için check-in ve boarding sürelerinde düzenlemeler yaptı. AnadoluJet Havayolları yurt içi seyahatlerinde uçağın kalkış süresinden en az 45 dakika, yurt dışı seyahatlerde ise en az 60 dakika önce havalimanındaki kontuarlarda check-in ve bagaj teslimlerinin tamamlanması gerektiğini açıkladı.

Uçağa son biniş süresine dikkat!

Bunun için de yurt içi uçuşlarda en az 1 saat, yurt dışı uçuşlarda da 2 saat önce havalimanında olmanız gerekiyor. AnadoluJet uçuşlarında boarding (uçağa biniş) son müracaat süresi ise 20 dakika olarak açıklandı. Terminallerde oluşan yoğunluğu göz önüne alarak en az 25 dakika önce uçak kalkış kapısında hazır bulunulması gerektiği hatırlatıldı.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2051 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar