45 TL’den başlayan Ramazan fırsatları

muratekinay
Murat Ekinay
9 Mayıs 2018
I
2 dk
I
72
I
Güncellenme: 10 Aralık 2019

Sevdiklerimizle bir araya gelmek için en iyi dönemlerden olan Ramazan’a sayılı günler kaldı. Konya, İzmir, Gaziantep ve Trabzon gibi ülkemizin birbirinden güzel şehirlerine Ramazan’a özel fiyatlarla uçmak isteyenler hemen güncel uçak bileti fırsatlarını yakalayın.

İçindekiler

1- Gönüllerin şehri Konya’ya 45 TL’den başlayan fırsatlar

Yurdumuzda Ramazan ayının tadını çıkarmak için benzersiz yerlerin başında Konya geliyor. Mevlâna Müzesi, Sille, Meram Bağları gibi kentin meşhur noktalarını gezerek bu özel dönemi doyasıya yaşayabilirsiniz. Üstelik Konya’ya sadece meşhur etli ekmeği yerinde denemek için bile gelmeye değer. Şehre 45 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalamak için hemen biletleri karşılaştırın!

2- Trabzon’a Ramazan’da 51 TL’den başlayan fiyatlarla uçun

Karadeniz’in olağanüstü doğasıyla meşhur şehri Trabzon’a bu dönemde 51 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Oksijen deposu yaylalarda mola vermek, Uzungöl’ün olağanüstü manzarasını seyretmek ve nefis Karadeniz yemeklerini tatmak isterseniz Trabzon uçuşlarına göz atın! Şehre gelenleri bekleyen diğer aktiviteler ise burada!

3- Kapadokya’da iftar keyfine uçuşlar 105 TL’den itibaren

Bölgeyi saran peribacalarıyla adeta başka bir dünyayı andıran Kapadokya her zaman güzel! Bahar ve yaz aylarında ise düzenlenen festival ve etkinliklerle bölge daha da canlanıyor. Kapadokya’da gezerken Uçhisar Kalesi’nden uçsuz bucaksız manzarayı seyredebilir, balonlarla daha da yükseğe çıkabilir, tadı damakta kalan testi kebabını tadabilirsiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için Ramazan’da Nevşehir’e uçuracak biletinizi satın alın!

4- Ramazan’da İzmir keyfi 50 TL’den başlayan fiyatlarla

Alaçatı’nın taşla döşeli sokaklarında dolaşmak veya Kordon boyunca yürüyerek İzmir’in tadına doyum olmaz manzaralarını seyretmek için bile İzmir’e kadar gelmeye değer! Ramazan ayını Ege’nin güzel şehrinde geçirmek isterseniz sadece 50 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi satın almak için tıklayın!

5- Gaziantep’in efsane tatlarına yolculuk 55 TL’den itibaren

Güneydoğu Anadolu’nun gurme başkenti Gaziantep’te Ramazan’ın tadı bir başka! Şehirde ağız sulandıran kebaplar için İmam Çağdaş’ın, şöbiyet içinse Zeki İnal’ın yolunu tutabilirsiniz. Üstelik Gaziantep sadece nefis lezzetleriyle değil, tarihi çarşılar ve ülkemizin en büyük mozaik müzelerinden Zeugma için de doğru adres. Dönüş yolunda birkaç kutu baklava ve bolca Antep fıstığı alarak şehirden ayrılabilirsiniz. Öyleyse şimdi gelin, Gaziantep’e en uygun Ramazan uçuşlarını karşılaştıralım!

6- Antalya’ya Ramazan uçuşları 45 TL’den itibaren

Yazın ilk günlerinde Akdeniz’e inmek ve Antalya’da keyifli bir tatil yapmak için şehre uçabilirsiniz. Üstelik Ramazan’da sadece 45 TL’den başlayan fiyatlarla bilet bulmak mümkün.

7- 94 TL’den başlayan Kıbrıs ve yurt dışı fırsatları

Ramazan’ı yurt dışında karşılamak isteyenler, Londra, Belgrad, Budapeşte ve Roma ve Avrupa’nın diğer popüler şehirlerine bu ay 253 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz. Akdeniz’in sıcak adası Kıbrıs’ta deniz ve güneşin tadını çıkarmak içinse 94 TL’den başlayan uçak bileti fırsatlarını yakalayabilirsiniz.


muratekinay
Murat Ekinay
469 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Popüler Yazılar
Dünyanın EN kalabalık ülkeleri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9956194
Türkiye’de gezilecek EN meşhur 75 yer
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9945100
Türkiye’nin huzur dolu 18 sakin şehri
Nihan Bayram
Nihan Bayram
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9943113
Türkiye'nin EN güzel 10 karavan kampı
Bengi Sarihan
Bengi Sarihan
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9942390
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar