Ana Sayfa >İnternet Bağlantıları
Image 01 Image 02 Image 03

En Uygun
ADSL / Fiber / Kablo / Bilgisayardan Internet Bağlantı Tarifeleri

vodafone d-smart-net

D-smart NET:  Doğan Grubu'na bağlı Doğan Telekom'un ADSL markası.

Yaygın dağıtım ağı, hızlı kurulum ve uygun fiyatlı bağlantı!

ttnet

TTNET:

Türk Telekom'un bir iştiraki olan TTNET, ADSL

erişimi, Dial-up çevirmeli ağ erişimi, Wi-Fi kablosuz internet

erişimi, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay

internet erişim servisleri veriyor.

 • Türkiye'nin ilk ve en büyük ADSL servis sağlayıcısı!
 • TTMail, TTNET MÜZİK, TTNET WiFi ve Aile Koruma Şifresi  servislerinden ücretsiz yararlanın!
superonline

Superonline: Bir Turkcell grup şirketi olan Superonline,

Türkiye genelinde verdiği ADSL hizmetinin yanı sıra,

Superonline kendi kurduğu fiber altyapısı ile de geniş

bant internet hizmeti sunmaktadır.

 • Telefon hattı gerektirmez!
 • İnternet hızınız mesafe ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmez!

uydunet

 Turksat'ın bir servisi olan UYDUNET de kablo TV

 altyapısını kullanarak alternatif bir internet

 bağlantı seçeneği sunuyor.

 • Telefon hattı gerektirmez!
 • İnternet hızınız mesafe ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmez!
doping

 Doping kendisine ait ağ yapısını kullanarak, kullanıcılarına hızlı ve kesintisiz internet erişimini ADSL2+teknolojisiyle sunuyor. Doping, ADSL2+ teknolojisinin gücünü kendine ait ve yepyeni ağ yapısından alıyor.

turknet

TurkNet: Ses ve veri aktarım servisleri sunan öncü şirketlerden.

Ayrıca ulusal ve uluslararası bağlantılar için fiber altyapısını geliştirmeyi de sürdürüyor.

ADSL hizmetini santralden itibaren kendi yaygın omurgasına alan tek şirket!

Lütfen istediğiniz bağlantı hızını seçin:
Betül SUNGURLU
Betül SUNGURLU
Baş Analist

Hızlı internete kota avantajı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, internet hızı 16 Mbit/sn ve üstündeki hızlara sahip aboneler için adil kullanım noktası değerlerini yaklaşık yüzde 50 oranında artırdı. Mayıs ayında alınan bu kararla limitsiz hızlı internet aboneleri, sahip oldukları paketin...

ADSL, Fiber internet ve Uydunet bağlantı servislerini karşılaştırın

İnternet kullanımı, modern yaşamın ayrılmaz bir parçası. Dünyada yaklaşık bir milyar, Türkiye'de 30 milyon internet kullanıcısı var. Bu da milyonlarca ev ve işyerinin internete, hızlı olduğu için ADSL teknolojisi ile bağlı olması anlamına geliyor. Peki ADSL internet faturaları ve bağlantı hızınız size uygun mu?

Türkiye'de ADSL, Fiber ve Kablo internet bağlantı servisi veren 7 ayrı kuruluş var. Bu kuruluşlar, farklı hızlarda, farklı veri aktarım limiti seçeneklerinde, ve çeşitli kampanyalar içeren seçenekler sunuyorlar. Bu kadar çok seçenek arasından sizin için en uygun internet bağlantı tarifesini seçmek, size her yıl ciddi miktarlarda tasarruf olanağı sağlayacaktır.

Enuygun.com, Türkiye'deki tüm internet servis sağlayıcıların tarifelerini rahatça listeleyebileceğiniz, kolay önyüzüyle karşılaşıtrabileceğiniz bir ortam sunuyor. Enuygun.com'u kullanarak:

 • Tüm ADSL, fiber ve kablo internet bağlantı seçeneklerini liste formatında görebilirsiniz
 • ADSL tarifelerinin fiyat avantajlarını karşılaştırabilirsiniz
 • Modem, ücretsiz kullanım gibi hediye seçeneklerini rahatça değerlendirebilirsiniz

Enuygun.com internet bağlantı tarifeleri karşılaştırma formunu kullanarak, tüm internet bağlantı seçeneklerini karşılaştırın. Sizin için en uygun bağlantı seçeneğini seçerek, internet bağlantısından önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca kullanım alışkanlıklarınıza göre doğru ADSL, Fiber ya da kablo internet bağlantı hızı ve bağlantı limitini seçerek, tasarrufunuzu daha da artırmış olursunuz.

ADSL / İnternet bağlantı seçeneklerinin farkları

İnternet kullanıcı sayısı arttıkça, servis sağlayıcı sayısı ve bağlantı seçenekleri de artıyor. Seçeneklerin karmaşıklığı, seçimi daha da zorlaştırıyor. Bu durumda hangi tarifeyi nasıl seçeceğinize karar vermeniz için size ufak ipuçları sunuyoruz. Böylece ADSL Hız Testi yapmadan önce kararınızı daha sağlıklı veriyorsunuz.

Eğer internet bağlantısını yalnızca epostalarınıza bakmak için, web sayfalarında günde bir iki saat gezinmek için kullanıyorsanız, 1 Megabit gibi nispeten düşük hızlı, ve limitli bağlantı seçeneği sizin için daha uygun olacaktır. Bu konuda 1 Megabit ve üzeri bağlantı seçeneklerine göz atmak isteyebilirsiniz.

İnternet kullanım alışkanlığınız arttıkça, daha yüksek hızda ve daha yüksek limitli tarifelere geçmeniz doğru olur. İnterneti yoğun olarak kullanıyor, sevdiğiniz şarkıları, resimleri, filmleri bilgisayarınıza indiriyorsanız, hem daha yüksek hızları, hem de limitsiz bağlantıyı tercih edebilirsiniz. Bunun için sırasıyla 8 Megabit ve üzeri ve 16 Megabit ve üzeri bağlantı hızlarını karşılaştırmanız yararlı olacaktır.

ADSL ve Fiber internet sağlayıcıları

Türkiye'de 7 büyük kuruluş ADSL, Fiber ve Kablo TV üzerindeninternet bağlantı servisi sunuyor:

 • TTNET: Türkiye'nin ilk ve en büyük ADSL servis sağlayıcısı. Türk Telekom'un bir iştiraki olan TTNET, ADSL - hızlı internet erişimi, Dial-up çevirmeli ağ erişimi, Wi-Fi kablosuz internet erişimi, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim servisleri veriyor. Ayrıca TTNET'in işyerleri için çeşitli avantajlar barındıran TTNET İşyerim Paketlerini de inceleyebilirsiniz.
 • Smile ADSL: Doğan Grubu'na bağlı Doğan Telekom'un markası. Smile ADSL, yaygın dağıtım ağı ve uygun fiyatlı bağlantı ve iletişim seçenekleri sunuyor.
 • Superonline: Turkcell grup şirketi olan Superonline, ADSL ve fiber internet bağlantı servisleri veriyor. Fiber internet servisi, Superonline tarafından şu an İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, Antalya, Aydın, Diyarbakır ve Kocaeli'de bazı sitelerde sunuluyor.
 • TurkNet: Ses ve veri aktarım servisleri sunan öncü şirketlerden. TurkNet, sunduğu ADSL hizmetini santralden itibaren kendi yaygın omurgasına alan tek şirket. Ayrıca ulusal ve uluslararası bağlantılar için fiber altyapısını geliştirmeyi de sürdürüyor.
 • Biri ADSL: Koç Grubu'nun teknoloji şirketi Koç.net'in ADSL markası. Biri ADSL, Koç.net altyapısı ile kullanıcılarına yüksek kaliteli kesintisiz internet erişimi sunuyor.
 • Doping: Doping İnternet, 2004 yılından bu yana telekomünikasyon sektöründe hizmet veren Millenicom'un, bireysel kullanıcılara entegre ses ve data hizmeti sunduğu markasıdır. Haziran 2014’te Türkiye’nin televizyonları internet cihazına dönüştüren ilk Android tabanlı OTT hizmeti DopingBox’ı tüketicilerle tanıştıran Millenicom; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedeflemektedir.
  Yeni nesil iletişim çözümlerini en uygun fiyat ve en yüksek teknoloji ile sunan Doping İnternet kullanıcı odaklı tarifeler ile abonelerine ulaşmaktadır. Tüketim alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak avantajlı kampanyalara imza atan marka, abonelerin ilgisini çekecek cihazları kapsayan kampanya fırsatları da sunmaktadır.
 • Uydunet: Turksat'ın bir servisi olan Uydunet de kablo TV altyapısını kullanarak alternatif bir internet bağlantı seçeneği sunuyor.

Peki hangi şehirler? ADSL / internet bağalntısı isteğinizi yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, İzmit, Bursa, Mersin (İçel), Trabzon gibi büyük şehirlerde değil, Türkiye'nin her yerinden iletebilirsiniz. Birlikte çalıştığımız internet servis sağlayıcıları Türkiye'nin her noktasına hizmet veriyor.

Arkadaşına Tavsiye Et
x