Mersin - Erzincan Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
568 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Erzincan) 28°C / 15°C
Şu anda Erzincan Yerel Saati
GMT +3

Havalimanından Erzincan Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan’da, şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve 1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı bulunuyor. Sivil ve askeri kategoride hizmet veren Erzincan Havalimanı, kendi açık otoparkına sahip olmakla birlikte şehir merkezine gidebilmeniz için çeşitli alternatifleri de sizlere sunuyor. Aynı şekilde şehir merkezinden Erzincan Havalimanı’na gidiş için de aynı alternatifleri kullanmanız mümkün.

Erzincan Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, dolmuş taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün. Çok uzak olmayan şehir merkezine gidebilmeniz için uçağınız indiği andan itibaren ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Erzincan Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında bulunan araç kiralama ofisleri ile Erzincan Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan Avis, Asis ve City 24 firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz.

04/01/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Mersin-Erzincan uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Mersin-Erzincan uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Mersin-Erzincan uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Mersin-Erzincan arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Mersin-Erzincan arası uçuş mesafesi toplam 567 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Mersin-Erzincan uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekecek mi?

Evet, Mersin-Erzincan uçak bileti satın almak için HES kodu almanız ve yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Erzincan Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
15ºC
28ºC
Cum
Cmt
16ºC
29ºC
Cmt
Paz
13ºC
28ºC
Paz
Pzt
10ºC
23ºC
Pzt
Sal
10ºC
23ºC
Sal
Haritada Görüntüle
Mersin - Erzincan Alternatif Ulaşım
Para birimi