Pınarbaşı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Pınarbaşı Otogarı
place
Fatih, Pazar Sk., 37770 Pınarbaşı/Kastamonu

Pınarbaşı

Kastamonu’ya 89 kilometre uzaklıktaki Pınarbaşı ilçesinin otogarı, ilçe merkezinde bulunduğu için çevresinde birçok restoran, alışveriş merkezi ve kafe bulunuyor. Küçük bir otogar olan ve çoğunlukla yerel otobüs ve minibüs firmalarının ofislerinin bulunduğu Pınarbaşı Kastamonu Otogarı içerisinde ise ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz bir market, büfe, çay-kahve içebileceğiniz küçük bir kafe ve kapalı bekleme alanları bulunuyor.

Ilıca Şelalesi ve Küre Dağları Milli Parkı gibi turistik yerlere düzenli olarak minibüs bulabileceğiniz otogarda Kastamonu, Bartın, Zonguldak ve Karabük gibi komşu illere de her saat otobüs seferleri düzenleniyor.

Şehir Merkezinden Pınarbaşı Otogarı'na Ulaşım

Pınarbaşı’nın otobüs terminali, ilçenin tam ortasında her mahalleden yürüyerek ulaşabileceğiniz bir konumda. Bavulları olan yolcular ise terminale belirli saatlerde belediye otobüsleri, 24 saat ise taksi ile kolayca gidebilirler.

Belediye Otobüsleri

Tevfik Bey Caddesi, Karacakaya Caddesi ve Kanarya Caddesi gibi ana caddelerden binebileceğiniz belediye otobüsleri ile kısa bir sürede terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

İlçe içindeki merkezi duraklara da uğrayan minibüsleri komşu il ve ilçelere gitmek istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Kastamonu başta olmak üzere Küre Dağları Milli Parkı, Kerte ve Bartın gibi il, ilçe ve turistik yerlere de minibüslerle terminalden gidebilirsiniz.

Taksi

Terminal içerisinde her zaman taksiler bulunuyor. Oldukça küçük bir ilçe olan Pınarbaşı’nda taksi kullanarak en fazla 5 dakikada istediğiniz her yere ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less