Bazergan Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Bazergan Hakkında

Türkiye sınırının hemen karşısında yer alan Bazergan, İran’ın Batı Azerbaycan eyaletine bağlı bir şehir. Gerçekleşen son sayımlara göre nüfusu yaklaşık 10 bine yaklaşan Bazergan’ın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise kuşkusuz yine sınıra olan yakınlığı. Gürbulak Sınır Kapısı’ndan sadece birkaç kilometre mesafede yer alan şehrin nüfusunu büyük ölçüde Azeri kökenli yerleşimciler meydana getiriyor.

İki ülke arasında geçiş yapanların uğrak noktası olan Bazergan konaklama konusunda pek fazla seçeneğe sahip değil. Üstelik ziyaretçiler genellikle buraya gecelemek yerine bir süre dinlenmek ve daha sonra sınırdan geçmek için geliyorlar. Geçmiş yıllarda bölgede yaşanan büyük bir doğalgaz patlamasıyla anılan Bazergan, Türkiye’den İran’a doğru açılan kapı olarak biliniyor. İki ülke arasındaki yoğun gümrük ticaretinin merkezinde bulunan şehir bu özelliği sayesinde tüm yıl boyunca canlılığını sürdürüyor.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bazergan otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bazergan otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bazergan otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less