Kalkan Otelleri

En uygun Kalkan otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kalkan otellerini listele.

Kalkan Hakkında

Antalya’nın gözde tatil beldelerinden Kalkan tepelere inşa edilen otelleri ve evleriyle bölgeye gelen ziyaretçilere nefes kesen manzaralar vaat ediyor. Aynı zamanda Kaş ve Fethiye gibi merkezlere yakınlığıyla cezbeden Kalkan’da Patara Plajı’ndan veya Küçük Çakıl ve Büyük Çakıl gibi diğer meşhur plajlardan denize girebilirsiniz. Daha serin bir yeri tercih edenler ise Gömbe Yaylası veya Bezirgan Yaylası’nda doğayla baş başa bir tura çıkabilirler.

Sıcak havanın etkisinden biraz uzaklaşmak istediğinizde Kalkan'a yakın sayılabilecek Kaputaş Plajı’nı da tercih edebilirsiniz. Antik dünyanın kalıntılarına ilgisi olan gezginler ise Xanthos Antik Kenti ve Myra Antik Kenti gibi Kalkan ve civarında bulunan eski yerleşimleri de mutlaka görmeliler

Antalya şehir merkezinden yaklaşık 215 kilometre uzaklıkta yer alan Kalkan’a ulaşmak için Dalaman Havalimanı’na uçabilir ve buradan Ege'nin nefes kesici manzaralarını izleyerek Kalkan’ın merkezine gelebilirsiniz. Kalkan’da geceleri konaklamak için uygun fiyatlı küçük oteller veya pansiyonlar bulabileceğiniz gibi son yıllarda gitgide yaygınlaşan kiralık villaları da değerlendirebilirsiniz. Özellikle ailece tatil yapanlar için ideal bir ortam sağlayan villalar manzaralı ve rahat odalarıyla hem yerli hem de yabancı Kalkan ziyaretçileri arasında son derece popüler.

Kalkan Galeri

x