Divaisib Termal Resort Hotel Spa

Kozaklı, Nevşehir
Divaisib Termal Resort Hotel Spa Genel
Divaisib Termal Resort Hotel Spa Genel
Divaisib Termal Resort Hotel Spa Genel
Divaisib Termal Resort Hotel Spa Genel
Divaisib Termal Resort Hotel Spa Genel
Image More +47 fotoğraf
Divaisib Termal Resort Hotel Spa
Kaplıca Mevkii Kozaklı 50600 Kozaklı/Nevşehir Kozaklı, Nevşehir

Kapadokya’ya ve Erciyes Kayak Merkezi’ne yakın bir konumda, termal olanaklarıyla her mevsim sağlıklı bir tatil sunan Divaisib Termal Resort Hotel Spa, 225 tane sigara içilmeyen odaya sahip.

35 m2 büyüklükte standart, suit ve bağlantılı aile odası seçenekli tesisin her odası ses-ışık geçirmeyen perdelerden manzaralı balkona, ayrı oturma alanlarından jakuzili lüks banyoya kadar her türlü özellik var.

25-35 derecelik termal sularla bay bayan ayrı, yarı olimpik açık havuzları olan tesiste su kaydıraklarıyla Aquapark ve termal çocuk havuzlarından da faydalanabilirsiniz. 36-40 derecelik jakuzili havuzlarda yorgunluk atabileceğiniz tesiste termal soğuk su havuzları, geleneksel Türk hamamı, Fin hamamı ve sauna da sunuluyor. Sağlık merkezinde eğitimli terapistlerden masaj, ozon terapisi ve oksijenli cilt bakımı hizmeti alabilir; tuz odası ve balık havuzunda şifa bulabilirsiniz.

Taze ve organik ürünlerle hazırlanan açık büfe sabah ve akşam yemekleri servis eden ana restoranda öğle yemeklerinde ise pide, pizza ve salata gibi hafif yemekler sipariş edebilirsiniz.

Kongreler, eğitimler ve iş toplantılarına ev sahipliği yapan 8 tane toplantı salonu sağlayan otelde kongre merkezi ve workshop salonlarını da kullanabilirsiniz.

PlayStation salonu, çocuk oyun odası ve mini golf gibi imkanlar da eğlenebileceğiniz otelde şark köşelerinde Türk kahvesi ve bitki çayları tadabilir, sinema salonunda ise vizyon filmlerini izleyebilirsiniz.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Suit
Standart Suit
Fırsat
Fırsat Suit
Fırsat
Fırsat Standart Oda
Suit
Suit Oda
Suit
Suit Suit

Otel Özellikleri

Öne Çıkan Özellikler

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x