Ataşehir Otelleri Ara

En uygun Ataşehir otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ataşehir otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ataşehir Hakkında

İstanbul Anadolu yakasının modern şehir merkezi olmaya aday Ataşehir; toplu konut projesi, rezidanslar ve son yıllarda çoğalan plazaları ile oldukça hareketli bir ilçedir. Anadolu yakasının nispeten yüksek bir noktasında konumlandığından temiz havasıyla da zaman geçirmek ideal bir yerdir. Şehrin içinde doğa ile baş başa olmak, botanik bahçelerini incelemek, yürüyüş ve bisiklet rotalarına girmek için Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi; harika bir seçim olabilir. Ücretsiz giriş imkanının bulunduğu botanik bahçesinde; herbaryum, kütüphane gibi çocuklarınızla da iyi zaman geçirebileceğiniz aktivite dolu bir gün yaşayabilirsiniz. Doğada zaman geçirmeye doyamayanlardansınız, Kayışdağı Ormanı da yürüyüş ve piknik imkanlarını değerlendirebilirsiniz.  

Spor karşılaşmalarının ve birçok etkinliğin gerçekleştiği Ülker Sports Arena’daki etkinlikleri inceleyerek güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızların da konser verdiği bu kompleksde, mutlaka bir etkinlik yakalayabilirsiniz.

Turistler ve yerel halk arasında oldukça popüler olan Water Garden açık hava mekanları ile keyifli yemekler ve molalar için birçok alternatife sahip. Brandium AVM, Paladium AVM, Optimum AVM, Novada AVM gibi alışveriş merkezlerini gezebilir, hem alışveriş hem eğlence   alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul otelleri açısından birçok seçeneğe sahip olacağınız Ataşehir’e yılın on iki ayında aktivite dolu bir seyahat planlayabilirsiniz. 

Ataşehir Semtleri

Önemli Noktalar