Cep telefonunuzu cevaplayamadığınız da, cevaplamak istemediğinizde ya da kapsama alanı dışındayken, telesekreter servisi ile önemli çağrıları kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kaydedilen mesajları mesaj kutunuza erişerek dinleyebilirsiniz. 

İçindekiler

Tüm operatör firmalarında var

Bu uygulama Turkcell, Vodafone ve Avea gibi tüm operatör firmalarında vardır. Servis kullanımı, ücretlendirmesi operatör firmalara göre değişiklik gösterir. Örneğin Vodafone billinmekiyene Servisin kullanımı, adlandırılması, uygunluğu ve ücretlendirilmesi Turkcell, Avea ve Vodafone arasında farklılık gösterebilir.

 

Size ulaşmak kolay

Telesekreter ücretlerini öğrenmek ve telefonunuzu telesekreter hizmetine açmak için operatör firmanız sitesine girmeniz yeterli. Telefonunuzun çekmediği ya da kapalı olduğu durumlarda sezi atılacak mesajlar sayesinde telefonunuzu açtığınızda sizi kimin aradığını ya da hangi numaraların aradığını öğrenmek mümkün.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN