İçindekiler

Cep telefonunuzu cevaplayamadığınız da, cevaplamak istemediğinizde ya da kapsama alanı dışındayken, telesekreter servisi ile önemli çağrıları kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kaydedilen mesajları mesaj kutunuza erişerek dinleyebilirsiniz. 

Tüm operatör firmalarında var

Bu uygulama Turkcell, Vodafone ve Avea gibi tüm operatör firmalarında vardır. Servis kullanımı, ücretlendirmesi operatör firmalara göre değişiklik gösterir. Örneğin Vodafone billinmekiyene Servisin kullanımı, adlandırılması, uygunluğu ve ücretlendirilmesi Turkcell, Avea ve Vodafone arasında farklılık gösterebilir.

 

Size ulaşmak kolay

Telesekreter ücretlerini öğrenmek ve telefonunuzu telesekreter hizmetine açmak için operatör firmanız sitesine girmeniz yeterli. Telefonunuzun çekmediği ya da kapalı olduğu durumlarda sezi atılacak mesajlar sayesinde telefonunuzu açtığınızda sizi kimin aradığını ya da hangi numaraların aradığını öğrenmek mümkün.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar