Kayseri’de doğanın ve yeşilin tadını çıkartarak güzel bir piknik planı yapıyorsanız bunun için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Her mevsim farklı bir doğal güzellikle bezenen kentte, piknik tutkunları için sayısız seçenek bulunuyor. İster şehir merkezine yakın ister dağların kucakladığı doğa içinde pek çok alternatif sizlerle buluşuyor. 

Kayseri’nin en ünlü noktası olan Erciyes Dağı’nın eteğinde yer alan piknik alanları size temiz hava ve sakinliği sunuyor. Şehir merkezi ve civarındaki piknik alanlarında ise, ailelerin ve arkadaşların rahatça ulaşabileceği ve güzel vakit geçirebileceği alanlar olması ile öne çıkıyor. 

Önemli not: Yazımızdaki fiyatlar 2023 Ağustos ayına göre düzenlenmiştir. Sezonluk olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir.

İçindekiler

1- Kıranardı Kent Ormanı 

kiranardi-kent-ormani

Kayseri manzarası ile piknik yapmak isteyen ve şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşmayı dileyenlerin gidebileceğiniz bir mekân olan Kıranardı mesire alanı, özellikle akşam saatlerinde sunduğu manzarası ile eşsiz bir yere dönüşüyor. Özellikle yaz aylarında pek çok misafiri ağırlayan mesire yerinde kullanımınıza sunulmuş kamelyalar ve içlerinde mangal yakma yerleri bulunuyor. Bunun yanı sıra çocukların oynayabileceği alanlar da piknik alanı içerisinde yer alıyor.  

Burayı neden tercih etmeliyim?

Kıranardı mesire alanı, yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Yazın bunaltıcı etkisinden kurtulmak ve rahat bir nefes almak için özellikle akşam saatlerinde yoğun ilgi görüyor. Doğa ile bütünleşmek ve ailenizle harika vakit geçirmek isterseniz buradaki mesire alanına gidebilirsiniz.  

Tesis imkanları

 • Piknik alanı

 • Kamelya

 • Mangal alanı 

 • Otopark

 • Oyun alanı

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 495 numaralı otobüs ile piknik alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

{insightBoxStart} Yazar Notu: Piknik alanı yaz aylarında özellikle hafta sonları dolu olabiliyor. Bu nedenle erken giderek yer bulma sorununu aşabilirsiniz. {insightBoxEnd} 

2- Barsama Mesire Alanı

barsama-mesire-alan

Piknik yaparken doğa ile buluşmak isteyenlerin tercih ettiği bir yer olan Barsama mesire alanı aynı zamanda Kayseri merkezine olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Göz alabildiğine yeşil bir yer olması bakımından piknik yapma isteğini üst seviyeye çıkartan mesire alanında kamelyalar sayesinde güneşin yakıcı etkisinden uzakta kalabilirsiniz. Ayrıca mesire alanı içerisinde iki adet büfenin bulunması da eksik malzemeleri tamamlamanız için misafirlerine olanak sunuyor. 

Burayı neden tercih etmeliyim?

Tüm günü Barsama mesire alanın darahatlıkla geçirebilirsiniz. Sabah erken saatlerde gelerek kahvaltınızı burada yapabilir, öğlen ve akşam yemeklerinizi de burada yiyebilirsiniz. Mesire alanının ortasından geçen Sarımsaklı Çayı’nın sesini dinleyerek huzuru bulabilir, üzerinizde biriken stresi atabilirsiniz.  

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Büfe

 • Temiz su

 • Otopark alanı

 • Oyun alanı

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz.

Ulaşım

Barsama mesire alanına Kayseri Ulaşım A.Ş.’ye ait 233 numaralı araçla gidebilirsiniz.  

{insightBoxStart}Yazar Notu: Kamelyaların yanında mangal alanı olsa da zaman içerisinde eskimeden dolayı kullanılmaz hale geldiklerini söyleyebiliriz. Bu nedenle yanınıza mangalınızı almanızı öneriyoruz. Büfeden alışveriş yapabilmek için yanınızda nakit para bulundurmanızı öneriyoruz. “{insightBoxEnd} 

3- Gültepe Parkı 

gultepe-parki

Kent merkezinde yaklaşık olarak 50 yıldır hizmet veren Gültepe Parkı hem nefes alabilmek hem de yeşile doyabilmek için en ideal noktalardan birisi. Park içerisinde piknik yapabilmenizi sağlayan masalar bulunuyor. Mangalın yasak olduğu parkta daha önceden hazırladığınız yiyecekleri yiyebilirsiniz. Çocuklar için de oyun alanının olduğunu belirtmek isteriz.

Burayı neden tercih etmeliyim? 

Gültepe Parkı, kent merkezinde yer aldığı için toplu taşıma ile ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. Ayrıca yeşil ile buluşmak isteyenlerin şehir içerisindeki ilk adreslerinden birisi olması da burayı öne çıkartıyor. Çocuklar için güvenli ve aileler için huzurlu bir mekan olarak bilinen Gültepe Parkı’nda harika bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca piknik sonrasında parkta yürüyüş de yapabilirsiniz.  

Tesis imkanları

 • Çocuk parkı

 • Oturma alanları

 • Spor aletleri

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 30 ve 510 numaralı araçlar ile parka ulaşım sağlayabilirsiniz.

{insightBoxStart}Yazar Notu: Özellikle akşam saatlerinde yoğunluk olan parkta yer bulabilmek için erken gelmenizi öneriyoruz. 

 

4- Zincirdere 100. Yıl Mesire Alanı 

zincirdere-100-yil-mesire-alani

Kayseri merkezinin hemen yanı başında yer alan Zincirdere 100. Yıl, ziyaretçilerine göletin etrafında cennetten bir köşe sunuyor. Hafta sonları ciddi anlamda yoğun olan bu yer yakın zamanda hizmete girdiği için pek çok kişi tarafından tercih edilebiliyor. İçerisinde piknik yapmanızı sağlayacak kamelyalar bulunuyor. Mangal yapmak yasak olsa da belediye tarafından belirlenen yerlerde doğalgaz kullanılarak getirdiğiniz piknik ürünlerini pişirme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra çocuklar için de uygun olan mesire alanında oyun parkı da bulunuyor.  

Burayı neden tercih etmeliyim?

Zinciriye 100. Yıl, gölet kıyısında yer alması dolayısıyla ferah bir ortam oluşturuyor. Karasal iklimin hissedildiği Kayseri’de yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçmak için en ideal noktalardan birisi olan bu eşsiz yerde bulunan tesisler sayesinde yalnızca piknik sırasında değil, sonrasında da farklı aktiviteler yapabilirsiniz. 

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Izgara yerleri

 • Büfe

 • Kafe

 • Oyun parkı

 • Ücretsiz otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 540, 541, 542, 543 numaralı otobüsler ile alana ulaşım sağlayabilirsiniz.

{insightBoxStart}Yazar Notu: Belediye tarafından gösterilen ızgara yapma yeri ücretli olduğu için yanınızda nakit bulundurmanızı öneriyoruz.

 

5- Beştepeler Mesire Alanı

bestepeler

Kayseri merkezde yer alan ve özellikle içerisinde bulunan ziyaret noktaları ile öne çıkan Beştepeler kent içerisinde doğaya kaçış noktası olabiliyor. Geniş alana kurulu olan mesire alanında piknik yapmak kesinlikle yasak. Bu nedenle yalnızca yanınızda getirdiğiniz hazır ürünleri tüketebilirsiniz. Piknik yaparken kullanabileceğiniz masalar park içerisinde yer alıyor. Beştepeler mesire alanına geldiğinizde piknik yapmanın yanı sıra içerisinde bulunan hayvanat bahçesini de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca restoran bölümünü kullanarak enfes lezzetleri tadabilirsiniz. 

Burayı neden tercih etmeliyim?

Beştepeler mesire alanı, içerisinde birçok hizmeti bir araya getirmesi ile ünlü. Özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen bu yerde hayvanat bahçesi büyük ilgi görüyor. Bunun yanı sıra çam ağaçlarının yaydığı mis gibi koku da kent içerisinde bulamayacağınız ferahlığı sunuyor. Yemyeşil peyzajının küçük yapay göletlerle desteklenmesi de pek çok kişiyi etkiliyor. Ayrıca içerisinde bulunan Kayseri evini de ziyaret ederek tarihsel yolculuğa çıkabilirsiniz. 

Tesis imkanları

 • Piknik alanı

 • Oyun parkı

 • Hayvanat bahçesi

 • Restoran 

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 47 numaralı otobüs ile Beştepeler mesire alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

{insightBoxStart}Yazar Notu: Aydınlatmanın yetersiz olduğu alana gündüz gitmenizi öneriyoruz.

 

6- Evliyalar Mesire Alanı 

evliyalar-mesire-alani

Kayseri’de gidilebilecek en güzel noktalardan birisi olan Evliyalar mesire alanı, sessiz ve sakin olması ile biliniyor. Bakımlı bir alanda piknik yapma şansı sunan bu yerde kuş sesleri arasında kendinize enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Yeterli sayıda kamelyanın olması buraya gelenlerin rahat bir şekilde piknik yapmasına olanak sağlıyor. Yemyeşil doğası ile insanı kendisine çeken mesire alanında ailenizle birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. 

Burayı neden tercih etmeliyim?

Kent yaşamından sıkıldıysanız ve üzerinizdeki yorgunluğu atmak istiyorsanız Evliyalar mesire alanı aradığınız yer olabilir. Burada doğanın tüm güzelliklerini keşfedebilir, ağaçların arasında turlayabilirsiniz. Zaman zaman çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği mesire alanında piknik sonrasında etrafı keşfetmeye çıkabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak dilerseniz piknik alanı içerisinde kamp yapma şansınız da bulabilirsiniz. 

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Oyun parkı

 • Basketbol sahası

 • Ücretsiz otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Evliyalar mesire alanına kendi aracınız veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

{insightBoxStart} Yazar Notu: Burada alışveriş yapabileceğiniz bir yer olmadığı için piknik malzemelerinizi alana gelmeden önce temin etmenizi öneriyoruz. {insightBoxEnd} 

7- Kadir Has Kültür Parkı

kadir-has-kultur-parki

Kent içerisinde gidilebilecek yeşil alanlar arasında bulunan Kadir Has Kültür Parkı, yeşili ile öne çıkan yerlerden bir tanesi.  Sabah saatlerinde burada kahvaltı yaparak güne başlayabilir ve günü burada bitirebilirsiniz. Alanda mangal yakmak yasak olduğu için önceden hazırladığınız yiyecekleri yanınıza almanızı öneriyoruz. 

Burayı neden tercih etmeliyim?

Kadir Has Kültür Parkı, kent merkezinde olsa da kendisine ait bir doğal alan oluşturmayı başaran yerler arasında bulunuyor. Bu da birçok kişiye şehirden çok uzaklaşmadan doğanın bir parçasına dahil olmasına imkân veriyor. 

Tesis imkanları

 • Piknik alanı

 • Çocuk parkı

 • Yürüyüş yolu

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 300, 90 ve 91 numaralı araçlar ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz.

{insightBoxStart} Yazar Notu: Aynı zamanda fuar alanı olarak da kullanıldığı için zaman zaman yoğunluk olabilir.

 

8- Erciyes Dağı Günü Birlik Piknik Alanı

erciyes-dagi-gunu-birlik-piknik-alani

Kayseri’nin en popüler kış sporları merkezi Erciyes Dağı’nın eteklerinde yer alan mesire alanı gelenleri kendine hayran bırakıyor. Oldukça güzel bir şekilde tasarlanan bu eşsiz yerde kamelyalar ve içlerinde özel olarak bulunan mangallar yer alıyor. Özellikle yazın sıcak günlerinde serinlik arayanların mekanı olan Erciyes Dağı Günü Birlik piknik alanı, ruhunuzu ve kendinizi dinlendirmenize olanak tanıyor.   

Burayı neden tercih etmeliyim?

Tertemiz havası ve size sunduğu manzarası ile öne çıkan Erciyes Dağı Günü Birlik piknik alanında aileniz veya arkadaşlarınızla harika zaman geçirebilirsiniz. Yemek yerken buraya ait Anadolu sincapları da size eşlik edebilir. 

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Barbekü alanı

 • Ücretsiz otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 4 numaralı otobüs ile piknik alanına gelebilirsiniz.

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Yazın sıcak günlerinde bile soğuk olabilen alana gelirken yanınıza hırkanızı almanızı öneriyoruz.

 

9- Sarımsaklı Barajı Mesire Alanı

sarimsakli

Kayseri’nin önemli su kaynaklarından birisi olan Sarımsaklı Barajı çevresinde yer alan mesire alanı sunduğu imkanlardan dolayı çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Sabahları kahvaltı ile günü burada başlatarak akşama kadar eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Çocuklar için parkın da bulunduğu mesire yerinde ailenizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sarımsaklı Barajı mesire alanının en büyük artılarından birisi sessizlik. Burada kuşların cıvıltıları arasında tertemiz havayı içinize çekebilirsiniz. 

Burayı neden tercih etmeliyim?

Sarımsaklı Barajı mesire alanı kent merkezinin dışında yer alması sebebiyle tercih ediliyor. Birçok kişi şehir hayatının stresinden uzaklaşmak ve dinlenmek için buraya geliyor. Dilerseniz kamp yaparak geceyi de geçirebilirsiniz. 

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Çocuk parkı 

 • Kamp alanı

 • Temiz su

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 233 numaralı otobüs ile piknik alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Konum Linki

{insightBoxStart} Yazar Notu: Yaz aylarının belirli bölümünde ateş yakmak yasak olabiliyor. Bunun için önceden bilgi edinmenizi öneriyoruz.

 

10- Hisarcık Mesire Alanı

hisarcik-mesire-alan

Sırtını Erciyes Dağı’na veren ve Kayseri’nin en popüler noktalarından birisi olan Hisarcık mesire alanı, yemyeşil görüntüsü ile özlediğiniz doğaya kavuşmanızı sağlıyor. İçerisinde bulunan kamelyalar sayesinde hava güneşli de olsa güzel bir piknik yapmanızı sağlayan mesire alanı özellikle serinlik arayanlar için doğru bir adres olabilir. 

Neden burayı tercih etmeliyim?

Kent merkezine yakın olan ve aynı zamanda sizi keşmekeşten kurtaran Hisarcık mesire alanı sunduğu manzarası ile birçok kişiyi kendisine çekiyor. Sessiz ve sakin olması da burayı eşsiz kılıyor. Mesire alanının arka tarafından yer alan çam ağaçlarından gelen mis gibi koku piknik sonrasında sizi o yöne çekebiliyor.  

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Oyun parkı

 • Temiz su 

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 495 numaralı araç ile piknik alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Kamelya sayısı az olan bölgede yer bulabilmek için erken gitmenizi öneriyoruz. {insightBoxEnd} 

11- Bünyan Pınarbaşı Mesire Alanı

bunyan-pinarbasi-mesire-alan

Ailece gidilebilecek nezih noktalardan birisi olan Bünyan Pınarbaşı mesire alanı, içerisinde birçok hizmeti barındıran bir tesis olması ile öne çıkıyor. Hafta sonlarını değerlendirmek isteyenlerin gittiği piknik alanında bulunan kamelya çevresinde yanınızda getirdiğiniz mangalınızı yakabilir ve ailenize güzel lezzetler hazırlayabilirsiniz. Kayseri’nin cennet köşelerinden birisi olan mesire alanında doğal kaynak suyunun varlığı da bedeniniz üzerinde biriken yorgunluğu alabilir.  

Neden burayı tercih etmeliyim?

İçerisinde akan suların sesi ve güzel peyzajı doğa ile bütünlük sağlıyor. Bu nedenle kendinizi mesire alanında gibi değil, doğanın kalbinde gibi hissedeceğinize inanıyoruz. İçeride belediyeye ait tesisinde bulunduğunu belirtmek isteriz.

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Belediye tesisi

 • Temiz su

 • Çocuk parkı

 • Ücretsiz otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Bünyan Pınarbaşı mesire alanına kendi aracınız veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Kamelya sayısı az olan bölgede yer bulabilmek için erken gitmenizi öneriyoruz. {insightBoxEnd} 

Araç Kiralama

12- Homurlu Mesire Alanı

homurlu-mesire-alani

İçerisinden Sarnaz Deresi’nin geçtiği Homurlu mesire alanı, Kayseri’nin en güzel piknik yapılabilecek noktaları arasında yer alıyor. İçeride bulunan kamelyalarda oturarak akşama kadar güzel sohbetler edebilir ve enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Alanda marketin olması da bazı ihtiyaçların karşılanması için oldukça önemli.  

Burayı neden tercih etmeliyim?

Homurlu mesire alanı size yalnızca piknik yapabileceğiniz bir alanı sunmuyor. Aynı zamanda doğanın en güzel taraflarını gösteriyor. Vadinin içerisinde akan suyun piknik alanı yakınlarında küçük bir şelaleden dökülmesi birçok kişiye huzur veriyor. Bu sayede yenilenmiş ve taptaze bir şekilde evinize dönebilirsiniz. Ayrıca burada dilerseniz kamp yapma şansınız da bulunuyor.  

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Market

 • Temiz su

 • Ücretsiz Otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Homurlu mesire alanına kendi aracınız veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Mesire alanında yer alan markette her ihtiyacınızı bulamayabilirsiniz. Alışveriş için yanınızda nakit bulundurmanızı öneriyoruz.” {insightBoxEnd} 

13Damlacı Çeşme Mesire Alanı

Anadolu’nun en önemli nehirleri arasında yer alan Kızılırmak’ın yanı başında yer alan Damlacı Çeşme mesire alanı, yeşili ve doğası ile insanı kendisine hayran bırakıyor. Kent merkezinin biraz dışında kalan mesire yerinde mangal yakabilirsiniz. Çocuklarınıza doğa sevgisini aşılayabileceğiniz eşsiz bir yerde piknik yapma şansını değerlendirmenizi öneriyoruz.  

Burayı neden tercih etmeliyim?

Damlacı Çeşme mesire alanı, suların sesi ve yeşilin güzelliğini sizlere sunuyor. Burası biraz küçük olsa da eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacak ve dinlenmenize fırsat verecek nitelikte. Doğa yürüyüşleri yaparak kendinize vakit ayırma şansınız da olabilir. 

Tesis imkanları

 • Ücretsiz otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Damlacı Çeşme mesire alanın da kendi aracınız veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Mesire alanında kamelya bulunmuyor. Yanınıza kamp sandalyenizi almanızı öneriyoruz. {insightBoxEnd} 

14Ağırnas Mesire Alanı

Kayseri kent merkezinin dışında nefes almak ve ailesi ile güzel bir gün geçirmek isteyenlerin yoğunlukla tercih ettiği bir yer olan Ağırnas mesire alanı, içerisinde piknik yapmanıza imkan tanıyan birçok hizmeti barındırıyor. Genel olarak ilkbahar ve yaz aylarında ilgi gören bu yerde çocukların oyun oynayabileceği alanlar ve piknik sonrasında yürüyüş yapabileceğiniz yollar bulunuyor. Kent hayatından sıkılan ve günübirlik aktivite yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.  

Burayı neden tercih etmeliyim?

Doğa ile bütünleşmek ağaçların rüzgarda çıkarttığı sesi dinlemek isterseniz buraya gelebilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla harika bir gün geçirebilir, güzel havaların tadını çıkartabilirsiniz. Piknik sonrasında yürüyüş yaparak günlük spor aktivitenizi de burada tamamlayabilirsiniz.  

Tesis imkanları

 • Kamelya

 • Oyun parkı

 • Temiz su

 • Ücretsiz otopark

Güncel fiyatlar

 • Giriş ücretsiz

Ulaşım

Merkezden kalkan 528 numaralı araç ile piknik alanına ulaşabilirsiniz.  

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Hafta sonları piknik alanı dolu olabiliyor. Yer bulmak için alana erken gitmenizi öneriyoruz.

 

15Gesi Mesire Alanı 

Kayseri merkezine yakın, doğaya kaçış noktası olarak değerlendirilebilecek eşsiz bir yer olan Gesi mesire alanı, kentin en yeşil alanları arasında yer alıyor. Alanda piknik yapmanıza imkân tanıyan kamelyaların bulunduğunu ve eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz bir marketinde olduğunu belirtmek isteriz. Sevdiklerinizle birlikte hafta sonlarını değerlendirebileceğiniz güzel bir mekân olan Gesi mesire alanı genellikle hafta sonları yoğun olabiliyor. Çocuklar için de alan düşünülen piknik yerinde oyun parkı da mevcut.  

Neden burayı tercih etmeliyim?

Burası türkülere de konu olan Gesi Bağları’nı ve Kayseri’yi seyredebileceğiniz eşsiz bir konumda yer alıyor. Hafta sonunu ailesi veya sevdikleri ile sakin bir ortamda geçirmek isteyenler bu mesire alanını tercih edebilir. Ayrıca verdiği hizmetler açısından da Gesi, ciddi anlamda öne çıkıyor.  

Tesis imkanlar

Güncel fiyatlar

Ulaşım

Merkezden kalkan 510, 520 ve 528 numaralı otobüsler ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum Linki

{insightBoxStart}Yazar Notu: Alan içerisinde mevcut olan markette tüm ihtiyaçlarınız bulunmayabilir. Alana gelmeden tüm eksiklerinizi almanızı öneriyoruz.

 

 


ipekincir
İpek İncir
216 Yazı
Marmara Üniversitesi Reklam bölümünde yüksek lisans yaptı. Eğitimini tamamlamak için bir süre Londra’ya gitti. Otomotiv, sağlık, turizm sektörü gibi birçok farklı alanda içerik üretti. Şimdi ise Enuygun ekibinin bir parçası olarak seyahat yazıları yazıyor.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar