İstanbul Havalimanı’nda uçağa binene kadar geçen sürede beklemekten sıkılanlar için benzersiz deneyimler yaşayabileceğiniz lounge salonları bulunuyor. İç hatlarda Turkish Airlines Lounge Domestic, dış hatlarda ise Turkish Airlines Lounge Business ve Turkish Airlines Lounge Miles&Smiles salonlarında yolculuk öncesi stresinizi atabilir, Türk ve dünya mutfağının önemli lezzetlerini tadabilir ve konforlu bekleme saatleri geçirebilirsiniz. İstanbul Havalimanı'nı inşa eden IGA şirketinin de PASS kart üyesi olan yolcular için lounge hizmeti bulunuyor.

İçindekiler

Turkish Airlines Lounge Miles&Smiles

Sık seyahat edenlerin durağı Turkish Airlines Lounge Miles&Smiles yaklaşık 5.600 metrekare alana sahip. Uçuşunuzu bekleyene kadar sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu lounge salonunda lezzetli yemekler, sinema, konsol oyun ve çocuk alanları bulunuyor. İsteyenler için yine dinlenebilecekleri süitler ve duşlar da mevcut. Bu hizmetten Business Class seyahat edenlerin dışında Miles&Smiles Elite ve Elite Plus üyeleri, Star Alliance Gold üyeleri ve Turkish Airlines Corporate Gold üyesi yolcular 1 misafirleriyle birlikte yararlanabilirler.

istanbulairportlounge

Uçak Bileti

Turkish Airlines Lounge Domestic

Türk Hava Yolları ile yurt içine uçacak yolcular için de iç hatlarda oldukça konforlu bir lounge salonu bulunuyor. Lezzetli yemekler çocuk oyun alanı, konsol oyunları bölümü gibi eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bölümlerin yer aldığı lounge salonundan dilerseniz check-in işlemlerinizi yapıp, apron otobüsleriyle direkt uçağınıza geçebilirsiniz. Bu lounge hizmetlerinden Business Class yolcuları, Miles&Smiles Classic Plus üyeleri, Elite ve Elite Plus üyeleri, aynı gün bağlantılı dış hat seyahati yapacak Corporate Club üyeleri ve Star Alliance Gold üyeleri yararlanabilir.

istanbulhavalimanilounge111

Turkish Airlines Lounge Business

İçerisinde 130 metrekarelik bir müze barındıran Turkish Airlines Lounge Business, eşi benzeri olmayan ayrıcalıklar sunuyor. Her türlü konforu barındıran bu alanda özel süitlerde dinlenebilir, duş alabilir, Türk ve dünya mutfağının lezzetli yemeklerinden tadabilirsiniz. Müzik ve oyun konusunda her türlü teknolojik ürünleri de barındırıyor. Business Class seyahat eden yolcular bu olanaklardan faydalanabilir.

IGA Lounge

İstanbul Havalimanı'nı inşa eden IGA şirketinin de havalimanında bir lounge salonu bulunuyor. IGA PASS üyelik sistemine dahil olanlar ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabiliyor. IGA'nın lounge salonunda uçağa biniş anına kadar keyifli vakit geçirebileceğiniz olanaklar mevcut. IGA Lounge hizmetlerinden yararlanabilmek için IGA PASS üyelik sistemine dahil olmanız gerekiyor. Üyelik ücretli.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN